UFC

„Kim jest ten mały ku*as obok ciebie?” – Conor ostro o zestawieniu walki Floyda z Tenshinem

Conor McGregor skomentował zestawienie pojedynku Floyda Mayweathera Jr. z Tenshinem Nasukawą – i nie zabrakło personalnych przytyków, ale też szczypty uznania.

Nie umknęła pochłoniętemu w sprzedaży whiskey Conorowi McGregorowi informacja o zestawieniu pojedynku pomiędzy Floydem Mayweatherem Jr. i Tenshinem Nasukawą, do którego ma dojść podczas noworocznej gali RIZIN 14 na nieustalonych jeszcze zasadach.

Irlandczyk ruszył zatem na Instagrama i poświęcił amerykańsko-japońskiemu duetowi osobny wpis, nie zostawiając na nich suchej nitki.

https://www.instagram.com/p/Bp0MEfVjCca/

To dres czy strój do sauny, Floyd? Haha, wtf. Tak gorąco w Tokio, czy o co tam chodzi? Te zmiany klimatu to, kurwa, nie żart, hahaha! Co tam się odpierdala? Kim jest ten mały kutas obok ciebie? Szaleństwo. Jakby wyjęte żywcem z „Godziny Szczytu 5” albo czegoś takiego. Chris Tucker i Jakie, kurwa, Chan wracają. Wyjebiście. Jesteś małym szalonym draniem, Floydzie. Piękna robota, brachu. Nie żartuję. Jebać to.

Skąd tak emocjonalny tekst Irlandczyka i tak agresywno-prześmiewcza narracja? Czy między oboma obozami toczyły się jakieś rozmowy na temat potencjalnego rewanżu? Bóg jeden raczy wiedzieć.

Wiadomo natomiast, że Conor McGregor nigdy nie ukrywał chęci do stoczenia drugiego pojedynku z Floydem Mayweatherem Jr. – czy to w MMA, czy też ponownie na zasadach bokserskich.

10 grudnia Irlandczyk stanie przed Stanową Komisją Sportową w Nevadzie, gdzie pozna ostatecznie wymiar kary za awantury po gali UFC 229 w Las Vegas. Były mistrz wag piórkowej i lekkiej pd czasu klęski z Khabibem Nurmagomedovem domaga się rewanżu, choć jednocześnie wyraża gotowość do stoczenia innej walki, która ponownie zaprowadzi go do Dagestańczyka.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Back to top button