UFC

(VIDEO) Sanchez w roli obijanego worka bokserskiego? Kabotyńskie metody treningowe Joshuy Fabii!

Światło dzienne ujrzały osobliwe – delikatnie rzecz ujmując – metody treningowe Joshuy Fabii.

Zawodnikiem, który zawsze słynął z ekwilibrystycznych i niecodziennych treningów, był dotychczas chętnie igrający z ogniem były tymczasowy mistrz kategorii lekkiej Tony Ferguson.

Wydaje się jednak, że metody szkoleniowe hochsztaplera Joshuy Fabii, który okręcił sobie wokół palca zaprawionego w bojach Diego Sancheza, zawstydziłyby samego El Cucuya.
Dużym echem w świecie MMA odbił się niesławny trening, w ramach którego Joshua Fabia ganiał swoich podopiecznych w oktagonie z nożem. Cel? Wyostrzenie świadomości, instynktów i zdolności do radzenia sobie z zagrożeniem i niepewnością.
Na tym nie koniec, bo Emil Weber Meek, który miał okazję poznać na własnej skórze myśl szkoleniową Joshui Fabii, zdradził, że metody treningowe szaleńca obejmują też między innymi „zapasy z liną” czy zabawy z nożami i patykami.

O Joshui Fabii zrobiło się też głośno przed walką Diego Sancheza z Michaelem Chiesą. Szaleniec przestrzegł wówczas oficjeli ze stanowej komisji sportowej, że jeśli Sanchez skorzysta ze śmiercionośnej techniki, jakiej go nauczył, Chiesa może zginąć w oktagonie. Na szczęście Diego oszczędził rywala i przegrał jednogłośną decyzją.

Swego czasu Joshua Fabia popisał się też osobliwa interpretacją rzeczywistości, wyrażając dumą z postawy swojego zawodnika w walce z Michelem Pereirą – podkreślał mianowicie, że Diego Sanchez zademonstrował niedościgłe dla innych mistrzostwo w defensywie, kompletnie neutralizując ofensywne zapędy Brazylijczyka.

Teraz jednak o Joshui Fabii zrobiło się ponownie głośno – a to za sprawą nowych nagrań z treningu z Diego Sanchezem…Widać na nim zwisającego głową w dół ze złożonymi rękami Diego, którego Fabia okłada różnorodnymi uderzeniami – ciosami, kopnięciami, kolanami. Huśta zawodnikiem jak workiem, podczas gdy ten chroni głowę przed atakami – nieszczególnie mocnymi, odnotujmy gwoli sprawiedliwości.

Fragment nagrania poniżej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

https://twitter.com/KPetersonUFC/status/1390728439347486721?s=20

Jak na ironię, w zeszłym tygodniu Fabia wyrażał publicznie wielką troskę o zdrowie Sancheza, domagając się od UFC pełnej dokumentacji medycznej zawodnika za ostatnie 15 lat. Po krótkich zawirowaniach w temacie Diego został zwolniony z organizacji.

W pełnej wersji nagrania (poniżej) widać, jak Sanchez medytuje – czy też wydaje dziwne dźwięki? – a następnie wisząc do góry nogami, jest obijany kijem. Fabia łoi go następnie po głowie, by później przejść do wspomnianych kopnięć.
https://www.youtube.com/watch?v=meQhm11PQmo

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Czeski artysta chaosu – jak daleko zajdzie Jiri Prochazka?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button