UFC

„Pi*dzielec! Nie tędy droga, Diego” – McGregor wyciąga pomocną dłoń Sanchezowi, ruga Fabię

Conor McGregor zareagował na szalone metody treningowe, którym Joshua Fabia poddaje Diego Sancheza.

Najnowsze nagranie z szalonymi metodami treningowymi Joshuy Fabii, który obijał zwisającego głową w dół Diego Sancheza, wywołało spory odzew w świecie MMA. Na szarlatana, który przyssał się jak pijawka do nieprzejawiającego od dłuższego czasu kontaktu z rzeczywistością zawodnika, spadła lawina krytyki.

https://twitter.com/KPetersonUFC/status/1390728439347486721?s=20

W sukurs amerykańskiemu weteranowi przyszedł nawet Conor McGregor, który między szyderstwa i obelgi pod adresem Khabiba Nurmagomedova – już usunięte – wplótł też słowa wsparcia dla Diego Sancheza, również jednak wpisy te już kasując.
Jako jednak, że w Internecie nic nie ginie, to…

– To po prostu szaleństwo – napisał Conor, nawiązując do nagrania, na którym Fabia okłada wiszącego Sancheza. – Połamię temu czemuś nos na dwie części. Nie tędy droga, Diego, bracie. Byłem z tobą przez całą drogę. Nadal jestem. Ale to nie jest to. Uważam, że nie zostałeś uczciwie potraktowany przez komentatorów i fanów w ostatniej walce. Na pewno. Ale to nie tyczy się tego gościa z bilansem 0-0. Piździelec.
– Tak naprawdę też jestem za wzmacnianiem ciała uderzeniami. Pracą nad swoim ciałem etc. Jednak zwisanie głową w dół i przyjmowanie uderzeń na czaszkę z zasłoniętymi oczami to absurd. Złap gościa za uszy i grzmotnij go z bani, żeby wyleciał przez drzwi.

– Oglądałem tę scysję z komentatorami, podchodząc do oceny sytuacji z otwartą głową. Przyznaję, że pojawiły się pewne komentarze, w których zabrakło wobec ciebie szacunku. Miałeś rację, że zwróciłeś na to uwagę. Ale ten drugi gość przejął rozmowę. Postawił się w jej centrum. To nie jest jego historia, Diego.

Conor McGregor nawiązał oczywiście do poniższego nagranie, które w zeszłym tygodniu pojawiło się w mediach społecznościowych Diego Sancheza. Jego trener Joshua Fabia oskarża na niej komentatorów – między innymi Paula Feldera czy Jona Anika – o nieuczciwe i krzywdzące dla swojego podopiecznego i przede wszystkim dla siebie opisywanie przez nich rzeczywistości.Czy jednak podjęta przez Conora McGregora próba wyrwania Diego Sancheza z rąk hochsztaplera, który zawładnął jego głową, okaże się skuteczna? Diego Sanchez nigdy nie ukrywał co prawda sympatii i inspiracji Irlandczykiem, ale czy wystarczy to, aby zerwać mentalne łańcuchy, na których trzyma go Fabia?

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Wobec ostatnich wydarzeń – tj. zwolnienia Diego Sancheza z UFC właśnie za sprawą dziwactw Joshuy Fabii – w kierunku tego pierwszego wyciągnięto wiele pomocnych dłoni. Do rozsądku za pośrednictwem mediów społecznościowych próbowali przemówić mu jego koledzy, chociażby Rashad Evans. Póki co – bezskutecznie.

Zresztą jak wieść gminna niesie, od dłuższego już czasu media społecznościowe Sancheza kontroluje Fabia, więc…
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Czeski artysta chaosu – jak daleko zajdzie Jiri Prochazka?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button