Tyson Fury szlifuje MMA z Darrenem Tillem – Stipe Miocic, Francis Ngannou i Dana White reagują

Tyson Fury sposobi się do kolejnego rozdziału swojej przygody ze sportem – tym razem chce spróbować swoich sił w MMA.

Wyborny pięściarz wagi ciężkiej i jedna z największych obecnie gwiazd boksu Tyson Fury dotrzymał słowa. Przed kilkoma dniami zapowiedział, że w sobotę odbędzie pierwsze treningi MMA pod okiem Darrena Tilla i słowa dotrzymał.

Poniżej pełne nagranie, na którym w liverpoolskim Team Kaobon Gypsy King pod okiem Goryla szlifuje między innymi kolana, łokcie czy defensywę zapaśniczą.

Treningi dwóch Brytyjczyków nie uszły uwadze sternika UFC Dany White’a oraz śmietance wagi ciężkiej amerykańskiego giganta – mistrza Stipego Miocica oraz rozpędzonego serią trzech szybkich nokautów Francisa Ngannou.

Tyson Fury zapowiedział kilkanaście dni temu, że chce się sprawdzić w MMA, nie mając wątpliwości, że świetnie by się w nowej dyscyplinie odnalazł. Stwierdził, że w przygotowaniach do walki będą pomagać mu między innymi Conor McGregor i Frank Mir, a debiut planuje jeszcze na ten rok.

Zaprosił też w oktagonowe tany wspomnianych Miocica i Ngannou, z tym ostatnim wdając się nawet w medialne porachunki.
Z rezerwą do potencjalnego występu brytyjskiego boksera w oktagonie UFC odniósł się natomiast Dana White, twierdząc – być może w ramach wyrobienia sobie odpowiedniej pozycji negocjacyjnej? – że nie rozumie kompletnie motywów Tysona Fury’ego, który ma obecnie bokserski świat u swoich stóp i wielkie tamże perspektywy.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

Conor McGregor w medialnej ekstazie po porażce Abubakara Nurmagomedova – kasuje wpisy

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply