Tomasz Romanowski vs. Patrik Kincl na KSW 61

W starciu, które może wyłonić pretendenta do złota wagi półśredniej, Tomasz Romanowski powalczy z Patrkiem Kinclem podczas czerwcowej gali KSW 61.

Starcie w kategorii półśredniej pomiędzy zawodnikami mającymi za sobą zwycięskie debiuty – Tomaszem Romanowskim (13-7) i Patrikiem Kinclem (23-9) – zostało dodane do rozpiski gali KSW 61, która odbędzie się 5 czerwca w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku.

O zestawieniu poinformowano w magazynie Koloseum.
Tomasz Romanowski drogę do KSW utorował sobie wygraniem programu Tylko Jeden, gdzie w finale pokonał Marcina Krakowiaka. W debiucie Tommy pewnie wypunktował Iona Surdu podczas zeszłorocznej gali KSW 55. Obecnie Berserker może pochwalić się serią ośmiu zwycięstw w karierze.
Patrik Kincl – weteran między innymi takich organizacji jak ACA czy XFN – zadebiutował pod sztandarem KSW w grudniu ubiegłego roku, jeszcze w kategorii średniej. W ramach gali KSW 57 Czech brutalnie rozprawił się z Tomaszem Drwalem, nokautując polskiego pioniera w pierwszej rundzie.

Niewykluczone, że pojedynek ten stanowić będzie eliminator do walki o złoto kategorii półśredniej z Roberto Soldiciem.
Rozpiska KSW 61

Walka wieczoru

120,2 kg: Mariusz Pudzianowski (14-7) vs. Łukasz Jurkowski (17-11)

Pozostałe

77,1 kg: Tomasz Romanowski (13-7) vs. Patrik Kincl (23-9)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Czeski artysta chaosu – jak daleko zajdzie Jiri Prochazka?

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply