Tomasz Narkun wskazał czterech potencjalnych rywali na kolejną walkę

Zasiadający na mistrzowskim tronie wagi półciężkiej Tomasz Narkun podał nazwiska czterech możliwych rywali na okoliczność swojej kolejnej walki.

Mistrz kategorii półciężkiej KSW Tomasz Narkun powoli sposobi się do powrotu do akcji. Żyrafa wykorzystał media społecznościowe, aby zapytać fanów, z kim najchętniej obejrzeliby go w kolejnym pojedynku.

Zobacz także: były mistrz FEN z nokautem dekady na weteranie UFC

(pisownia oryginalna)

Zbliża się moja kolejna walka!👊⚔️👊 jednak nie wiem jeszcze z kto ma być rywalem…. może Wy pomożecie federacji KSW w podjęciu decyzji⁉️🤔
Ivan Erslan
Wagner Prado
Martin Zawada , który wczoraj umieścił post na swoim fb gdzie napisał wyraźnie, że jest zainteresowany moim pasem!
Ten ostatni z mojej listy to Philip De Fries ! Bardzo bym chciał ponownie zmierzyć się z mistrze HW. Tym razem nie byłoby decyzji sędziów..👿👿👿A może macie inne propozycje⁉️👊🤔

Niepokonany w zawodowej karierze Ivan Erslan ma za sobą zwycięski debiut pod banderą KSW – podczas niedawnej gali w Zagrzebiu znokautował w pierwszej rundzie Darwina Rodrigueza.

Wagner Prado ma na koncie dwa zwycięstwa przez nokauty pod sztandarem polskiego giganta – z Chrisem Fieldsem i Łukaszem Parobcem. Ostatnie dwie walki stoczył jednak poza KSW, przegrywając z Antonem Vyaziginem i remisując z Doo Hwan Kimem.

Wreszcie zaprawiony w bojach Martin Zawada trzy ostatnie walki odbył w KSW, dwie z nich – z Łukaszem Jurkowskim i Thiago Silvą – wygrywając. W tym okresie przegrał tylko z Michałem Materlą.
Jeśli natomiast nie rozmija się z rzeczywistości współwłaściciel KSW Martin Lewandowski, to wybór kolejnego rywala dla powracającego po szybkim zwycięstwie z Przemysławem Mysialą Żyrafy jest już przesądzony – po chorwackiej gali KSW 51 w roli pretendenta polski promotor wskazał Ivana Erslana.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

„Wyjdę do każdego z tej listy” – Conor McGregor wskazuje potencjalnych rywali na powrót

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply