KSWPolskie MMA

„Tomek ma kolejnego rywala” – Martin Lewandowski wskazał kolejnego przeciwnika dla Tomasza Narkuna

Po chorwackiej gali KSW 51 współwłaściciel polskiej organizacji Martin Lewandowski wskazał kolejnego przeciwnika dla mistrza wagi półciężkiej Tomasza Narkuna.

Jedną z najjaśniejszych postaci sobotniej gali KSW 51 w Zagrzebiu okazał się Ivan Erslan. Niepokonany chorwacki półciężki już w pierwszej rundzie walki zdemolował Darwina Rodrigueza, odnosząc ósmą zawodową wiktorię.

Zobacz także: McGregor szydzi z porażki Nurmagomedova, kasuje wpisy

Jak się okazuje, Erslan tym samym z miejsca zapewnił sobie pojedynek o pas mistrzowski z Tomaszem Narkunem. Zapytany o takie potencjalne zestawienie podczas spotkania z dziennikarzami po gali, Martin Lewandowski nie pozostawił wątpliwości w temacie.

Tomek ma kolejnego rywala. Zdecydowanie.

– stwierdził polski promotor, a zapytany o termin walki dodał:

Myślę, że pierwsza gala (w 2020 roku), bo już jakiś czas minął, odkąd Tomek walczył, więc… Pierwsza gala w 2020. Myślę, że tak. Chyba że będzie jakiś inny pomysł, inny rywal, ale… Tak, raczej pierwsza gala.

Zasiadający na tronie wagi półciężkiej KSW Żyrafa był po raz ostatni widziany w akcji podczas wrześniowej gali KSW 50 w Londynie, gdzie szybko i sprawnie uporał się z Przemysławem Mysialą. W ten sposób obronił tytuł mistrzowski po raz czwarty.
Najbliższa gala polskiego giganta – KSW 52 – odbędzie się za niespełna miesiąc w Gliwicach, ale wydaje się, że szanse na to, aby już wtedy doszło do konfrontacji Narkuna z Erslanem, są niewielkie.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

„Trzeba ruszyć dupę w inną stronę” – Martin Lewandowski krytycznie o występie Mariusza Pudzianowskiego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button