„Skakałeś z Materlą – leżałeś! Skakałeś z Iliciem…” – Mirosław Okniński próbuje zajść za skórę Damianowi Janikowskiemu

Na ostatniej prostej przed walką Damiana Janikowskiego z Szymonem Kołeckim trener tego ostatniego ponownie zaatakował medialnie wrocławianina.

Gdy kilka tygodni temu ogłoszono pojedynek pomiędzy Szymonem Kołeckim i Damianem Janikowskim, trener tego pierwszego Mirosław Okniński przypuścił skomasowany atak medialny na wrocławianina.

Twierdził, że reprezentant Berkutu WCA Fight Team ma szklaną szczękę, jest porozbijany, a po dwóch nokautach jest tak przerażony, że „leci, byle złapać”.

Zobacz także: były mistrz FEN z nokautem dekady na weteranie UFC

Janikowski nie wdawał się z trenerem rywala w polemikę, podchodząc do tematu z dystansem. Zastrzegł jednak, że chętnie porozmawia z Oknińskim, jeśli ten przekroczy granicę dobrego smaku.

Po dwóch tygodniach ostrzału medialnego trener Kołeckiego zaprzestał ataków na wrocławianina.

Jednak na dwa dni przed gliwicką galą KSW 52, w co-main evencie której Janikowski pójdzie w tany z Kołeckim, trener Okniński ponownie rozpuścił medialne razy, smagając nimi byłego zapaśnika.

Także w wywiadzie z Andrzejem Kostyrą Mirosław Okniński przemycił kilka szyderstw pod adresem Damiana Janikowskiego.

Damian Kangur Janikowski.

– powiedział.

Damian, nie skacz, nie skacz! Skakałeś z Materlą – leżałeś! Skakałeś z Iliciem – leżałeś! Nie skacz z Kołeckim, bo znowu będziesz leżał. A tak naprawdę to i tak będziesz leżał, będziesz bity, będziesz płakał.

Czy trener wyprowadzi w ten sposób z równowagi rywala swojego podopiecznego na tyle, aby ten popełnił błąd w klatce? O tym przekonamy się w sobotę późnym wieczorem.
Nie wydaje się jednak prawdopodobne, aby między Oknińskim i Janikowskim pojawiła się prawdziwa niechęć – ten pierwsze podkreślał bowiem nie raz, nie dwa, że żartuje sobie z tego drugiego tylko po to, aby wypromować walkę. Damiano podchodził do tego ze zrozumieniem, zapewniając, że nie będzie miał żadnego problemu z podaniem ręki trenerowi Kołeckiego po walce.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

Kursy bukmacherskie na walkę McGregor vs. Cerrone ujawnione

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply