UFC

Sam Alvey vs. Gadzhimurad Antigulov na UFC on ESPN+ 3 w Pradze

Starcie w wadze półciężkiej pomiędzy Samem Alveyem i Gadzhimuradem Antigulovem trafiło do rozpiski lutowej gali UFC on ESPN+ 3 w Pradze.

Praska gala UFC on ESPN+ 3, która odbędzie się 23 lutego, została uzupełniona o szósty pojedynek. W kategorii półciężkiej naprzeciwko siebie staną walczący o powrót na zwycięskie tory Gadzhimurad Antigulov (20-5) i Sam Alvey (33-11). O zestawieniu nieoficjalnie doniósł rosyjski dziennikarz Igor Lazorin.

Obaj zawodnicy znajdują się w podobnej sytuacji, bo obaj ostatnio przegrali, co stanowiło koniec ich serii dwóch zwycięstw.

Amerykanin we wrześniu zeszłego roku podczas gali UFC Fight Night 137 przegrał przez nokaut z Antonio Rogerio Nogueirą, podczas gdy Dagestańczyk podczas lipcowej gali UFC on FOX 30 został ubity przez Iona Cutelabę. Wcześniej natomiast Sam Alvey pokonywał Marcina Prachnio i Giana Villante, natomiast Gadzhimurad Antigulov – Marcosa Rogerio de Limę i Joachima Christensena.

Nie ulega wątpliwości, że swoich szans Dagestańczyk będzie poszukiwał w zapasach i parterze – i nie sposób wykluczyć, ani scenariusza, w którym rzeczywiście zamęcza grapplersko Amerykanina, ani też takiego, w którym zagania go na siatkę i tam go ubija. Wydaje się jednak, że kontrujący styl walki Alveya może stanowić dobrą odpowiedź na agresję Antigulova.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Sam Alvey – 2.05
Gadzhimurad Antigulov – 1.70

Wstępny typ:

Sam Alvey

Rozpiska UFC on ESPN+ 3

Walka wieczoru

205 lbs: Jan Błachowicz (23-7) vs. Thiago Santos (20-6)

Pozostałe

205 lbs: Darko Stosic (13-1) vs. Magomed Anakalaev (11-1)
265 lbs: Stefan Struve (28-11) vs. Marcos Rogerio de Lima (16-5-1)
170 lbs: Michel Prazeres (26-2) vs. Ramazan Emeev (18-3)
205 lbs: Sam Alvey (33-11) vs. Gadzhimurad Antigulov (20-5)
125 lbs: Lucie Pudilova (8-3) vs. Liz Carmouche (12-6)

*****

„Nie pamiętasz gościa, który mówił, że jest tu dla dziedzictwa – a nie dla pieniędzy?” – fan pyta, Khabib odpowiada

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button