ONE FC

Roberto Soldić zabrał głos po nieudanym debiucie w ONE Championship!

Roberto Soldić opublikował krótki wpis, w którym podsumował zakończony wynikiem no-contest bój z Muradem Ramazanovem.
Nie tak długo wyczekiwany debiut pod sztandarem organizacji ONE Championship wyobrażało sobie były podwójny mistrz KSW Roberto Soldić, uważany za jednego z najlepszych zawodników spoza UFC.

Podczas piątkowej gali ONE on Prime Video 5, która odbyła się w Manili na Filipinach, Chorwatowi wyszykowano niepokonanego dagestańskiego zapaśnika z ekipy Khabiba Nurmagomedova, Murada Ramazanova.
Wielce ten wyczekiwany debiut zakończył się jednak niewypałem. Po dwóch minutach zawodów Dagestańczyk grzmotnął bowiem Chorwata tak mocnym kolanem na krocze, że Robocop nie był w stanie wrócić do walki. Pojedynek został uznany za nieodbyty.

Po walce Roberto opublikował krótki wpis w mediach społecznościowych, nie pozostawiając wątpliwości, jaki stawia sobie teraz cel.

– Witam wszystkich – napisał. – Jest mi bardzo przykro, że tak się to potoczyło. Nie mogłem kontynuować walki. Ból był tak duży, że nie mogłem kontynuować.

– Wszystko było przygotowane. Odbędzie się rewanż.

W podobne tony uderzył menadżer Dagestańczyka Ali Abdelaziz, który również zapowiedział Roberto Soldiciowi rewanż oraz… srogie lanie!Drugiego starcia nie wyklucza też głównodowodzący ONE Championship Chatri Sityodtong.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button