M-1 GlobalPolskie MMARosyjskie MMA

Rafał Kijańczuk nokautuje na M-1 Challenge 100 w Kazachstanie – VIDEO

Rafał Kijańczuk wraca z kazachskiego Atyrau z tarczą – polski półciężki podczas gali M-1 Challenge 100 pokonał Gigę Kukhalashviliego.

Rafał Kijańczuk (7-0) obronił nieskazitelny rekord podczas jubileuszowej gali M-1 Challenge 100 w Atyrau, gdzie pokonał przez nokaut w pierwszej rundzie Gigę Kukhalashviliego (11-5).
Kijańczuk rozpoczął od srogiego lowkinga na wysokości łydki, dokładając szybko kolejnego. Gruzin starał sę wywierać presję, czając się na ciosy, ale nasz zawodnik świetnie zszedł ostro do jego nóg, kładąc oponenta na plecach. Tam zasypał go gradem uderzeń z półgardy, z których kilka weszło czysto. Nasz zawodnik kontrolował pozycję z góry, ale Kukhalashvili z czasem poszukał skrętówki, ciągnąc bardzo mocno. Polak przetrwał, ale oddał pozycję i znalazł się na dole. Tylko jednak na chwilę, bo doskonale przetoczył Gruzina, rozpuszczając kanonadę uderzeń z góry! Bomba za bombą spadały na głowę Kukhalashviliego, który próbował się bronić – ale do czasu. W końcu bowiem ułożył się na boku, jasno sygnalizując sędziemu, że ma dość!

Po zwycięstwie – dla Kijany jest to już trzecie pod sztandarem rosyjskiej organizacji – Polak wyzwał do walki mistrza kategorii półciężkiej Khadisa Ibragimova.

Cała walka dostępna – tutaj.

*****

Typowanie UFC on FOX 31 – Lee vs. Iaquinta II

Powiązane artykuły

Back to top button