Plebiscyt UFC 2013UFC

Plebiscyt Lowking.pl – Najlepszy Występ 2013

Cain Velasquez pok. Juniora dos Santosa (techniczny nokaut)

UFC 166

velasquezvsjds

Cain Velasquez w starciu wieńczącym trylogię z Juniorem dos Santosem zadał Brazylijczykowi pierwszą porażkę przez nokaut (techniczny). Dokonał czegoś, czego nie był w stanie zrobić w dwóch pierwszych walkach. Dominacja meksykańskiego Amerykanina od samego początku nie podlegała dyskusji, a jego perfekcyjna dyspozycja spowodowała, że Brazylijczyk dostał prawdopodobnie największy łomot w swoim życiu. Kapitalny występ Velasqueza spowodował, że już chyba tylko najzagorzalsi fani Cigano chcieliby ponownie zestawić go z mistrzem.

Velasquez dominował w każdym aspekcie walki, nawet w dystansie kickbokserskim prezentował się znacznie lepiej. Powyżej akcja, po której wielu sędziów przerwałoby pojedynek, widząc demolowanego Brazylijczyka oraz decydujący – ale tylko o formie rozstrzygnięcia, bo zwycięzca znany był już trzy rundy wcześniej – fragment tego jednostronnego boju.

fot. Josh Hedges/Zuffa LLC

Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12Następna strona

Powiązane artykuły

Komentarze: 57

 1. 1. Cain Velasquez pok. Juniora dos Santosa (techniczny nokaut)
  2. Chris Weidman pok. Andersona Silvę (techniczny nokaut)
  3. Josh Thomson pok. Nate’a Diaza (nokaut)
  4. Anthony Pettis pok. Donalda Cerrone (nokaut)
  5. Michael Johnson pok. Joe Lauzona (decyzja)

 2. Ogólnie jestem bardzo zdziwiony, że nie daliście Pettis vs Henderson. Benson we wszystkich swoich walkach raczej łatwo odprawiał rywali ( za wyjątkiem Melendeza) a Pettis w ich walce od początku szedł po swoje więc moim zdaniem zasługuje na bardzo wysoką pozycję

 3. Dużo bardziej od występu z Hendersonem (gdzie Belfort był faworytem i to wyraźnym) podobał mi się jego występ z Rockholdem.

  Pierwszy raz nominacje minęły się zasadniczo z moim wyobrażeniem.

  1. Nie jest łatwo wybrać spośród kilkuset występów 10tke, która zadowoli wszystkich. Uważam nawet, że jest to niemożliwe, bo każdy moze mieć inny gust i inne zdanie na temat danego występu. Nie macie ograniczeń, dlatego warto głosować na swoich faworytów, których nie ma w naszym TOP 10. Wszystkie głosy zostaną policzone.

 4. Przypominam, że na występ roku 2013 mogliście głosować do wczoraj(08.01.2014) do godziny 23.59. Dziękuje wszystkim za oddane głosy.

  Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zwycięzcę w tej kategorii ogłosimy 12 stycznia(niedziela).

Dodaj komentarz

Back to top button