Plebiscyt UFC 2013UFC

Plebiscyt Lowking.pl – Najlepszy Występ 2013

Johny Hendricks pok. Carlosa Condita (decyzja)

UFC 158

hendricksvscondit

Starcie z Carlosem Conditem zapowiadało się na największy test w karierze Johny’ego Hendricksa. Bigg Rigg zdał go z wyróżnieniem, po szalenie emocjonującym pojedynku zasłużenie pokonując twardego Condita na kartach sędziowskich, czym ostatecznie zagwarantował sobie pojedynek o pas mistrzowski z Georgesem Saint-Pierre.

Wobec agresywnego stylu Condita Hendricks w tym starciu wcielił się w counterpunchera – powyżej próbka tego, jak się z tej roli wywiązywał. Gdy natomiast potrzebował chwili oddechu, korzystał ze swych nieprzeciętnych zapasów, powalając na deski swojego rywala. Świetny występ, który ostatecznie potwierdził nieprzeciętną klasę Amerykanina.

fot. Josh Hedges/Zuffa LLC

Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12Następna strona

Powiązane artykuły

Komentarze: 57

 1. 1. Cain Velasquez pok. Juniora dos Santosa (techniczny nokaut)
  2. Chris Weidman pok. Andersona Silvę (techniczny nokaut)
  3. Josh Thomson pok. Nate’a Diaza (nokaut)
  4. Anthony Pettis pok. Donalda Cerrone (nokaut)
  5. Michael Johnson pok. Joe Lauzona (decyzja)

 2. Ogólnie jestem bardzo zdziwiony, że nie daliście Pettis vs Henderson. Benson we wszystkich swoich walkach raczej łatwo odprawiał rywali ( za wyjątkiem Melendeza) a Pettis w ich walce od początku szedł po swoje więc moim zdaniem zasługuje na bardzo wysoką pozycję

 3. Dużo bardziej od występu z Hendersonem (gdzie Belfort był faworytem i to wyraźnym) podobał mi się jego występ z Rockholdem.

  Pierwszy raz nominacje minęły się zasadniczo z moim wyobrażeniem.

  1. Nie jest łatwo wybrać spośród kilkuset występów 10tke, która zadowoli wszystkich. Uważam nawet, że jest to niemożliwe, bo każdy moze mieć inny gust i inne zdanie na temat danego występu. Nie macie ograniczeń, dlatego warto głosować na swoich faworytów, których nie ma w naszym TOP 10. Wszystkie głosy zostaną policzone.

 4. Przypominam, że na występ roku 2013 mogliście głosować do wczoraj(08.01.2014) do godziny 23.59. Dziękuje wszystkim za oddane głosy.

  Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zwycięzcę w tej kategorii ogłosimy 12 stycznia(niedziela).

Dodaj komentarz

Back to top button