Plebiscyt UFC 2013UFC

Plebiscyt Lowking.pl – Najlepszy Występ 2013

Josh Thomson pok. Nate’a Diaza (nokaut)

UFC on Fox 7

thomsonvsdiaz

Faworyzowany Nate Diaz w starciu z powracającym do UFC po wielu latach Joshem Thomsonem nie miał absolutnie nic do powiedzenia. Kapitalnie rozgrywający ten pojedynek Punk rewelacyjnie pracował na nogach, nie dając najmniejszych szans na udany atak Diazowi, samemu uderzając celniej i mocniej. Dość powiedzieć, że zadał tytanoszczękiemu Diazowi pierwszą w karierze porażkę przez nokaut, czym z miejsca awansował do ścisłej czołówki dywizji lekkiej!

Nate Diaz przetrwał mocnego highkicka Thomsona z pierwszej rundy, ale potężnego kopnięcia z rundy drugiej – naruszony wcześniej i mocno już porozbijany – nie był już w stanie. Kapitalnie przygotowany atak Josha zamroczył Nate’a, a późniejsza nawałnica w parterze ostatecznie rozstrzygnęła ten, z przebiegu walki oceniając, bardzo nierówny pojedynek.

fot. Josh Hedges/Zuffa LLC

Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12Następna strona

Powiązane artykuły

Komentarze: 57

 1. 1. Cain Velasquez pok. Juniora dos Santosa (techniczny nokaut)
  2. Chris Weidman pok. Andersona Silvę (techniczny nokaut)
  3. Josh Thomson pok. Nate’a Diaza (nokaut)
  4. Anthony Pettis pok. Donalda Cerrone (nokaut)
  5. Michael Johnson pok. Joe Lauzona (decyzja)

 2. Ogólnie jestem bardzo zdziwiony, że nie daliście Pettis vs Henderson. Benson we wszystkich swoich walkach raczej łatwo odprawiał rywali ( za wyjątkiem Melendeza) a Pettis w ich walce od początku szedł po swoje więc moim zdaniem zasługuje na bardzo wysoką pozycję

 3. Dużo bardziej od występu z Hendersonem (gdzie Belfort był faworytem i to wyraźnym) podobał mi się jego występ z Rockholdem.

  Pierwszy raz nominacje minęły się zasadniczo z moim wyobrażeniem.

  1. Nie jest łatwo wybrać spośród kilkuset występów 10tke, która zadowoli wszystkich. Uważam nawet, że jest to niemożliwe, bo każdy moze mieć inny gust i inne zdanie na temat danego występu. Nie macie ograniczeń, dlatego warto głosować na swoich faworytów, których nie ma w naszym TOP 10. Wszystkie głosy zostaną policzone.

 4. Przypominam, że na występ roku 2013 mogliście głosować do wczoraj(08.01.2014) do godziny 23.59. Dziękuje wszystkim za oddane głosy.

  Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zwycięzcę w tej kategorii ogłosimy 12 stycznia(niedziela).

Dodaj komentarz

Back to top button