Plebiscyt UFC 2013UFC

Plebiscyt Lowking.pl – Najlepszy Występ 2013

Nate Diaz pok. Gray’a Maynarda (nokaut)

UFC TUF 18 Finale

diazvsmaynard

Pojedynek Nate Diaza z zawsze groźnym Gray’em Maynardem zapowiadał się na bardzo wyrównany. Na zapowiedziach jednak się skończyło. Młodszy z braci Diaz w rewelacyjnym stylu zmasakrował swojego rywala, czym przerwał pasmo dwóch porażek, efektownie powracając do grona ścisłej czołówki dywizji lekkiej w UFC.

Nate Diaz powala Gray’a Maynarda lewym prostym, po którym zasypuje go gradem niszczycielskich, piekielnie celnych ciosów. Po tej jednej z najlepszych, najdłuższych i najcelniejszych kombinacji bokserskich w UFC w 2013 roku sędzia rzuca się na ratunek sponiewieranemu Maynardowi, który nie jest w stanie ustać na nogach. Diaz notuje kapitalny występ, biorąc srogi rewanż za porażkę z Gray’em z 2010 roku.

fot. Josh Hedges/Zuffa LLC

Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12Następna strona

Powiązane artykuły

Komentarze: 57

 1. 1. Cain Velasquez pok. Juniora dos Santosa (techniczny nokaut)
  2. Chris Weidman pok. Andersona Silvę (techniczny nokaut)
  3. Josh Thomson pok. Nate’a Diaza (nokaut)
  4. Anthony Pettis pok. Donalda Cerrone (nokaut)
  5. Michael Johnson pok. Joe Lauzona (decyzja)

 2. Ogólnie jestem bardzo zdziwiony, że nie daliście Pettis vs Henderson. Benson we wszystkich swoich walkach raczej łatwo odprawiał rywali ( za wyjątkiem Melendeza) a Pettis w ich walce od początku szedł po swoje więc moim zdaniem zasługuje na bardzo wysoką pozycję

 3. Dużo bardziej od występu z Hendersonem (gdzie Belfort był faworytem i to wyraźnym) podobał mi się jego występ z Rockholdem.

  Pierwszy raz nominacje minęły się zasadniczo z moim wyobrażeniem.

  1. Nie jest łatwo wybrać spośród kilkuset występów 10tke, która zadowoli wszystkich. Uważam nawet, że jest to niemożliwe, bo każdy moze mieć inny gust i inne zdanie na temat danego występu. Nie macie ograniczeń, dlatego warto głosować na swoich faworytów, których nie ma w naszym TOP 10. Wszystkie głosy zostaną policzone.

 4. Przypominam, że na występ roku 2013 mogliście głosować do wczoraj(08.01.2014) do godziny 23.59. Dziękuje wszystkim za oddane głosy.

  Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zwycięzcę w tej kategorii ogłosimy 12 stycznia(niedziela).

Dodaj komentarz

Back to top button