Plebiscyt UFC 2013UFC

Plebiscyt Lowking.pl – Najlepszy Występ 2013

Vitor Belfort pok. Dana Hendersona (nokaut)

UFC Fight Night 32

belfortvsrockhold

Dan Henderson to legenda. Zawodnik mający na rozkładzie Fedora Emelianenko, Mauricio Shoguna Ruę, Wanderleia Silvę. Jego się nie ośmiesza. Nie nokautuje. Zupełnie zapomniał o tym morderczo nastawiony i przeżywający drugą młodość Vitor Belfort, który nie okazał staremu mistrzowi za grosz szacunku na UFC Fight Night 32, ośmieszając go, poniżając i zostawiając półprzytomnego i rozbitego na deskach oktagonu. Krótki, ale kapitalny występ Phenoma.

Vitor Belfort potężnym kontrującym podbródkowym powala Dana Hendersona i rzuca się na niego z nawałnicą ciosów. Twardemu Amerykaninowi udaje się wstać, ale Brazylijczyk trafia kopnięciem na głowę, czym ostatecznie zadaje Hendersonowi pierwszą w karierze porażkę przez nokaut.

fot. Josh Hedges/Zuffa LLC

Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12Następna strona

Powiązane artykuły

Komentarze: 57

 1. 1. Cain Velasquez pok. Juniora dos Santosa (techniczny nokaut)
  2. Chris Weidman pok. Andersona Silvę (techniczny nokaut)
  3. Josh Thomson pok. Nate’a Diaza (nokaut)
  4. Anthony Pettis pok. Donalda Cerrone (nokaut)
  5. Michael Johnson pok. Joe Lauzona (decyzja)

 2. Ogólnie jestem bardzo zdziwiony, że nie daliście Pettis vs Henderson. Benson we wszystkich swoich walkach raczej łatwo odprawiał rywali ( za wyjątkiem Melendeza) a Pettis w ich walce od początku szedł po swoje więc moim zdaniem zasługuje na bardzo wysoką pozycję

 3. Dużo bardziej od występu z Hendersonem (gdzie Belfort był faworytem i to wyraźnym) podobał mi się jego występ z Rockholdem.

  Pierwszy raz nominacje minęły się zasadniczo z moim wyobrażeniem.

  1. Nie jest łatwo wybrać spośród kilkuset występów 10tke, która zadowoli wszystkich. Uważam nawet, że jest to niemożliwe, bo każdy moze mieć inny gust i inne zdanie na temat danego występu. Nie macie ograniczeń, dlatego warto głosować na swoich faworytów, których nie ma w naszym TOP 10. Wszystkie głosy zostaną policzone.

 4. Przypominam, że na występ roku 2013 mogliście głosować do wczoraj(08.01.2014) do godziny 23.59. Dziękuje wszystkim za oddane głosy.

  Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zwycięzcę w tej kategorii ogłosimy 12 stycznia(niedziela).

Dodaj komentarz

Back to top button