Oktagon

Michał Andryszak znalazł nowy dom – celuje w pas mistrzowski wagi ciężkiej, debiut w lipcu!

Nie trwało długo bezrobocie Michała Andryszaka po fiasku przygody z Professional Fighters League.
Kategoria ciężka organizacji Oktagon MMA zyskała właśnie spore wzmocnienie. Kontrakt z czesko-słowackim gigantem podpisał jeden z czołowych ciężkich nad Wisłą Michał Andryszak (25-10). Poinformował o tym oficjalnie jego nowy menadżer Przemysław Kosiński.

Przy okazji dowiedzieliśmy się także o wstępnym terminie debiutu Longera – odbędzie się on w lipcu. Celem Polaka jest sięgnięcie po tytuł mistrzowski, choć nie wiadomo póki co, ile pojedynków musi wcześniej wygrać, aby utorować sobie drogę do titleshota.
W wadze ciężkiej organizacji Oktagon MMA panuje obecnie bezkrólewie po tym, jak jej szeregi opuścił migrujący do UFC Martin Buday. Na 1. miejscu w rankingu jest obecnie sklasyfikowany Hatef Moeil, który może pochwalić się w Oktagonie nieskazitelnym bilansem 3-0.

Michał Andryszak znajduje się na fali trzech zwycięstw. Ostatnie odniósł w październiku zeszłego roku, w ledwie 35 sekund ubijając Edera de Souzę i tym samym sięgając po pas mistrzowski wagi ciężkiej organizacji FEN. Wszystkie 25 zwycięstw w zawodowej karierze reprezentant Ankosu MMA odniósł przed czasem. W ten sam sposób doznał dziewięciu z dziesięciu porażek.

W kwietniu nasz zawodnik miał zadebiutować pod sztandarem Professional Fighters League, ale jego walka została w ostatniej chwili odwołana. Longer nie został dopuszczony do rywalizacji przez komisję stanową z powodu problemów ze wzrokiem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button