Absolute Championship BerkutPolskie MMA

Michał Andryszak szybko pokonuje Bjoerna Schmiedeberga

Longer nie miał najmniejszych problemów z rozmontowaniem Bjoerna Schmiedeberga na gali ACB 29.

Michał Andryszak (16-6) potrzebował niespełna dwóch minut, aby ubić Bjoerna Schmiedeberga (10-6-1) na gali ACB 29 w Warszawie.

Longer od początku ruszył do zdecydowanych ataków, błyskawicznie mocnym krosem ustawiając sobie Niemca na siatce. Tam terroryzował go ciosami i kopnięciami na głowę, w pewnym momencie mocnym prawym go naruszając. Udane obalenie ze strony Polaka stanowiło początek końca Schmiedeberga – Andryszak zasypał go soczystymi ciosami z góry, zmuszając sędziego do przerwania walki.

W ten sposób Longer udanie powraca pod skrzydła ACB i obecnie może pochwalić się w czeczeńskiej organizacji rekordem 3-1, jedyną porażkę ponosząc w finale turnieju kategorii ciężkiej.