UFC

Khabib pognębił Conora! Udostępnił szyderczy mem z Irlandczykiem!

Khabib Nurmagomedov przemycił mocny medialny kuksaniec pod adresem pokonanego i upokorzonego w sobotę Conora McGregora.

– Dobro zawsze pokonuje zło – napisał Khabib Nurmagomedov po zakończeniu walki wieczoru sobotniej gali UFC 264 w Las Vegas, gdzie Dustin Poirier w trylogii pokonał Conora McGregora. – Bardzo się cieszę, Dustinie Poirierze, i mam nadzieję, że przed końcem roku sięgniesz po pas.

Na tym jednak dagestański oprawca obu nie poprzestał. Były niepokonany mistrz kategorii lekkiej przemycił też mocniejszy przytyk pod adresem Irlandczyka, który w drodze do trylogii zapowiadał, że Amerykanin zostanie wyniesiony na noszach.

– Conor McGregor opuszcza oktagon na noszach – napisał jeden z dziennikarzy.

– Tak, jak powiedział – skomentował Khabib.

Nie było to jednak ostatnie słowo Dagestańczyka. W poniedziałek zobaczył najwyraźniej jeden z memów poświęconych Conorowi McGregorowi, w którym podsumowano występ Irlandczyka trzema zdjęciami z trzema cytatami, których stał się ofiarą.

– Pierwszy, który pójdzie po obalenie, jest dziwką – głosi opis przy pierwszym zdjęciu, na którym Notorious po mocnych uderzeniach rywala szuka jego nóg.

– Poddania się nie liczą, kurwa – napisano przy drugim, na którym Conor szuka gilotyny.

– Skończy na noszach – widnieje przy trzecim zdjęciu.

Zdjęcie to (poniżej) Dagestańczyk udostępnił na Instagram Stories.

W drodze do trzeciej walki z Diamentem Notorious nie oszczędzał nie tylko Amerykanina i jego żonę, ale także właśnie Dagestańskiego Orła. Zarzucił mu, że uciekł od rewanżu, stwierdził, że niczego w sporcie nie osiągnął.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Khabib skomentował nawet jeden z cytatów, jaki przed walką opublikowano – mowa o tym, w którym Irlandczyk twierdził, że liczą się wyłącznie zwycięstwa i porażki przez nokauty – innych nie uznaje. Dagestańczyk napisał wówczas, że „nie ma w tym sporcie nic lepszego niż zaciągnięcie twojego rywala na głębie oceanu, uzmysłowienie mu, co go czeka i pozwolenie na odklepanie”.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

„Szło fantastycznie, wyglądał naprawdę, naprawdę dobrze” – trener Conora McGregora oszalał?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button