Polskie MMA

Jakub Kowalewicz i Paweł Kiełek wystąpią na Brave CF 10

Dwaj polscy zawodnicy – Jakub Kowalewicz i Paweł Kiełek – na początku marca wystąpią w Jordanii na gali Brave CF 10.

Jakub Kowalewicz (9-3) i Paweł Kiełek (8-3-1) wystąpią na gali Brave CF 10, która odbędzie się 2 marca w stolicy Jordanii, Ammanie.

Kowalewicz wystąpi w walce wieczoru, mierząc się w starciu o pas kategorii piórkowej z rozpędzonym pięcioma wiktoriami przed czasem – wśród jego ofiar znalazł się też Krzysztof Klaczek – mistrzem Eliasem Boudegzdame (14-4).

Jakub zadebiutował pod banderą bahrańskiej organizacji w kwietniu zeszłego roku, odnosząc najcenniejsze zwycięstwo w karierze – podczas gali Brave CF 5 w Bombaju zafundował pierwszą w karierze porażkę niepokonanemu wówczas (18-0) Brazylijczykowi Alexowi Da Silvie. Obecnie znajduje się na fali trzech kolejnych wiktorii, bo wcześniej w pokonanym polu zostawiał też Daniela Chrzanowskiego i Leonida Smirnova.
Z kolei dla bijącego się ostatnio pod sztandarem ACB i zwycięskiego w dwóch z trzech ostatnich starć Pawła Kiełka będzie to debiut w Brave CF. Rywalem 22-latka będzie Amerykanin Tyler Hill (7-1), który sześć zwycięstw odnosił przed czasem, rozkładając je równo na nokauty i poddania.

*****

Polscy zawodnicy w ATT szlifują formę – video

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button