KSWPolskie MMA

„Jakim ty, ku*wa, jesteś idiotą” – Dawid Śmiełowski i Patryk Kaczmarczyk w ostrych medialnych tanach

Nie mieli dla siebie litości Patryk Kaczmarczyk i Dawid Śmiełowski podczas poniedziałkowej wymiany ognia w mediach społecznościowych.
Do mocnej eskalacji doszło w medialnych swarach na linii Patryk KaczmarczykDawid Śmiełowski. Przypomnijmy, że radomianin po sobotni dominującym zwycięstwie z Michałem Dominem w ramach gali KSW 68 wyraził gotowość na pójście w bitewne tany z Królikiem, proponując czerwiec/lipiec jako termin walki.

– Pobicie worka dało ci tyle skrzydeł? – napisał w odpowiedzi Dawid. – Bo ta wygrana awansu z przedszkola nie daje.
I się zaczęło…

– I to ja nie mam pokory i szacunku do rywali? – odpowiedział Patryk. – Zapraszam pana gimnazjalistę, zawsze biłem starszych i wyższych.

– Pokora? O jakiej pokorze mówisz? Przecież to ty brylujesz i szukasz poklasku w Internecie. Robert Ruchała pokazał, że nadal jesteś chłopcem i już raz powiedziałem kiedyś, że walka z tobą nic mi nie daje. Ale jeśli koniecznie chcesz dostać wychowawczego w łeb, to lipiec mi pasuje. Przy okazji zaklep termin w MML. PS. Dość przepychanek.

Radomianin litości nie miał. Opublikował zdjęcie celebrującego Królika, przy okazji być może nieświadomie podskubując Israeala Adesanyę

– Ok, Cycuś, jak już zajmujesz się takimi pięknymi grafikami, to może jakieś realne zdjęcie – napisał obok zjęcia Patryk. – Mówię o pokorze ze względu na to, że nigdy nie nazwałbym workiem żadnego mojego ani twojego rywala, tym bardziej że mój ostatni poprzednią walkę wygrał z twoim klubowym kolegą. Do zobaczenia w lipcu.

– Patryk, jakim ty, kurwa, jesteś idiotą – odpowiedział Dawid. – Wrzucasz jakieś gówno w związku z problemami zdrowotnymi, które miały już swój szczyt i były wyjaśnione. Zapraszam, pokażę wszystkie badania, które w związku z tym robiłem. Jak bardzo problematyczne jest dla ciebie zrozumienie słowa „dość przepychanek”. Masz ze sobą jakiś problem?

– Nie ja zacząłem Cię obrażać i Ci umniejszać – zripostował Kaczmarczyk. – Koniec przepychanek, usuwam ze swojego profilu wszystko. Do zobaczenia w lipcu.
– Ja ciebie obraziłem lub zainicjowałem to gówno? Wszystko było okej, ale ostatnią relacją przesadziłeś i wkroczyłeś na wojenną ścieżkę, z której nie ma powrotu.

– Wyraziłem tylko chęć walki. To Ty się zacząłeś zachowywać jak „przedszkolak” i robić jakieś gówniane przeróbki.

Radomianin poinformował później, że kończy medialne przepychanki.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

– Usunąłem ze swojego Instagrams wymianę uprzejmości z Dawidem Śmiełowskim, bo być może poszedłem trochę za mocno, chociaż to on zaczął mnie obrażać i robić jakieś idiotyczne grafiki – napisał Patryk. – Czekam na potwierdzenie terminu, wyjaśnimy to po męsku.

Dawid za wygraną jednak nie dał.

– Nie no, nie sztywniej mi tutaj – napisał na Instagram Stories. – Jak już się bawić, to tylko ostro i nie tłumacz się jak dziecko na tym Twitterze. Dopiero zaczynamy zabawę.
Patryk Kaczmarczyk ma za sobą trzy występy pod sztandarem KSW, gdzie jego bilans wynosi 2-1. Niepokonany w zawodowej karierze Dawid Śmiełowski miesiąc temu zadebiutował w klatce polskiego giganta, nokautując w ostatnich sekundach Filipa Pejicia. Wiktorią tą zapewnił sobie awans na 5. miejsce w rankingu wagi piórkowej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

  1. Śmiełowski rozpoczął z pompą, ale bardzo ryzykownie. Przecież to wyśmianie Peicia, że ma 1-4 i nadaje się do Babilonu niedługo będzie mu się odbijało czkawką, każdy z top5 go robi na miękko i przewiduję że Śmiełowski skonczy dokladnie tak samo jak Chorwat

Dodaj komentarz

Back to top button