Absolute Championship BerkutEuropejskie MMAM-1 Global

Frank Mir komentatorem ACB, Sean Wheelock – M-1 Global

Mocne nazwiska komentatorskie zasiliły szeregi organizacji Absolute Championship Berkut i M-1 Global.

Wschodnie organizacja rozpoczynają zbrojenie – przynajmniej w obszarze anglojęzycznych komentatorów. Czeczeńska Absolute Championship Berkut zatrudniła do roli komentatora Franka Mira, natomiast pod skrzydła rosyjskiej M-1 Global powrócił Sean Wheelock.

Mir przebywa obecnie na 2-letnim zawieszeniu po wpadce dopingowej przy okazji gali marcowej gali UFC Fight Night 85 w Australii. Do akcji będzie mógł powrócić – jeśli się na to zdecyduje – na wiosnę 2018 roku.

Jesteśmy w ACB bardzo podekscytowani, ogłaszając, że członek Galerii Sław i dwukrotny mistrz kategorii ciężkiej UFC Frank Mir dołączy do komentatora Bryana Lacey’a podczas najbliższej gali ACB 48 w Moskwie.

– napisała organizacja z Groznego na swoim Facebooku.

Frank to wielkie nazwisko w świecie mMA i jesteśmy zachwyceni, mając go na pokładzie, aby dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem z fanami ACB.

Portal FloCombat.com donosi, że umowa obejmuje komentowanie wielu gal w przyszłości. Po raz pierwszy Mir wystąpi w roli komentatora czeczeńskiej organizacji na sobotniej gali ACB 48.

Z kolei Sean Wheelock, który przez pięć lat komentował wspólnie z Jimmym Smithem komentował gale Bellatora, tracąc pracę w zeszłym roku, powróci do komentowania rosyjskich gal M-1 Global obok Iana Freemana. Amerykanin miał już okazję komentować dwa pierwsze sezony M-1 Challenge w latach 2008-2009. Informację o jego angażu podano na oficjalnym profilu rosyjskiej organizacji na VK.com.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button