Absolute Championship AkhmatAbsolute Championship BerkutRosyjskie MMA

(VIDEO) „Nie mam już nerwów na to gówno, zjeżdżać stąd!” – kuriozalna sytuacja na gali ACA! Właściciel przerwał turniejową walkę, zirytowany jej tempem!

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas gali ACA 141 w Soczi, gdzie decyzją szefa czeczeńskiej organizacji co-main event został przerwany z powodu… niedostatecznej atrakcyjności!

Co-main event gali ACA 141, która odbyła się w Soczi, zapowiadał się na nie lada widowisko – naprzeciwko siebie stanęli bowiem były mistrz wagi lekkiej Ali Bagov oraz zaprawiony w bojach Rashid Magomedov, który swego czasu wojował też pod sztandarem UFC. Starcie to stanowiło ćwierćfinał Grand Prix wagi lekkiej czeczeńskiej organizacji.

Pojedynek zdecydowanie jednak nie porwał, delikatnie rzecz ujmując. Toczył się niemal wyłącznie w klinczu i w obszarze zapaśniczym, gdzie obaj zawodnicy byli nastawieni na kontrolę. W stójce uderzali bez przekonania, bez mocy, bez dynamiki, jakby toczyli przyjacielski sparing. Sędzia przed czwartą rundą – bo starcie zaplanowane było na 25-minutowy dystans – ostrzegł obu, aby wykazywali więcej aktywności.

Nic takiego jednak się nie stało. Pojedynek nadal toczony był w niespiesznym tempie, głównie w klinczu, gdzie obaj się przepychali.

W końcu szef ACA Mairbek Khasiev nie zdzierżył. Przed rozpoczęciem piątej rundy, gdy sędzia instruował ponownie obu zawodników, aby podkręcili tempo, wpadł do klatki, przejmując mikrofon.

– Nie mam już nerwów na to gówno – obwieścił, wyraźnie zirytowany. – Mam tego dość. Jesteśmy drugą najlepszą organizacją na świecie, więc co to ma być? Chcemy pokazać, jak mocną organizacja jesteśmy!

– Co to jest, co wy, u diabła, robicie? Czy wam się wydaje, że mamy wszyscy po osiem lat? Zjeżdżajcie stąd!

– Akhmat siła. Możecie już stąd iść. Zjeżdżać. Zjeżdżajcie.

Walka nie została już wznowiona. Obaj zawodnicy po przemówieniu Khasieva opuścili klatkę ze spuszczonymi głowami. Najprawdopodobniej obaj zostaną zdyskwalifikowani lub też starcie zostanie uznane za no-contest.

Może to oznaczać, że Artem Reznikov, który czekał na zwycięzcę w półfinale, automatycznie awansuje do finału Grand Prix.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

  1. Walki nie oglądałem od razu zaznaczę. Sytuacja kuriozalna to fakt, ale to jest jakiś pomysł szczerze mówiąc. Mam tutaj na myśli wszystkie pojedynki, w których wieje nudą. Jestem za tym aby takie sytuacje się powtarzały w momencie gdy walka nie porywa. 👍

Dodaj komentarz

Back to top button