UFC

Dominick Reyes vs. Volkan Oezdemir w planach na UFC on ESPN+ 5 w Londynie

Wedle nieoficjalnych doniesień, starcie w wadze półciężkiej pomiędzy Dominickiem Reyesem i Volkanem Oezdemirem jest szykowane na marcową galę UFC on ESPN+ 5 w Londynie.

Piekielnie ważny dla układu sił w kategorii półciężkiej pojedynek pomiędzy idącym jak burza Dominickiem Reyesem (10-0) i byłym pretendentem Volkanem Oezdemirem (15-3) jest planowany na okoliczność gali UFC on ESPN+ 5, która odbędzie się 16 marca w Londynie. O planach zestawienia walki doniósł portal BJPenn.com.
Sklasyfikowany na 8. miejscu w rankingu Dominick Reyes wygrał już cztery walki pod banderą UFC. W debiucie ubił Joachima Christensena, potem poddał Jeremy’ego Kimballa, następnie znokautował Jareda Cannoniera. Ostatnio był widziany w akcji podczas październikowej gali UFC 229, pewnie wypunktowując Ovince’a St. Preuxa.

Z kolei Volkan Oezdemir, utorowawszy sobie trzema wiktoriami – z Ovincem St. Preusxem, Mishą Cirkunovem i Jimim Manuwą – drogę do walki o złoto, przegrał przez nokaut z Danielem Cormierem, by ostatnio, podczas październikowej gali UFC Fight Night 138, przegrać przez poddanie z Anthonym Smithem.

Trudno wskazać tutaj wyraźnego faworyta. W stójce obaj dysponują narzędziami, aby okrutnie nawzajem uprzykrzyć sobie życie, a nawet wygrać przez nokaut. Biorąc jednak pod uwagę, że Amerykanin rozpędza się i rozwija z walki na walkę, będąc też wszechstronniejszym i obdarzonym lepszymi warunkami fizycznymi stójkowiczem, wydaje się, że stanowić może bardzo poważne wyzwanie dla tureckiego Szwajcara.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Dominick Reyes – 1.60
Volkan Oezdemir – 2.25

Wstępny typ:

Dominick Reyes

Rozpiska UFC on ESPN+ 5

205 lbs: Dominick Reyes (10-0) vs. Volkan Oezdemir (15-3)
185 lbs: Tom Breese (11-1) vs. Alessio Di Chirico (12-2)
185 lbs: Jack Marshman (22-8) vs. John Phillips (21-8)
170 lbs: Danny Roberts (16-3) vs. Claudio Silva (12-1)
205 lbs: Gokhan Saki (1-2) vs. Saparbeg Safarov (8-2)
125 lbs: Molly McCann (7-2) vs. Priscila Cachoeira (8-1)

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button