UFC

Gokhan Saki vs. Saparbeg Safarov na UFC on ESPN+ 5 w Londynie

Wedle nieoficjalnych doniesień, Gokhan Saki powróci do akcji podczas marcowej galo UFC on ESPN+ 5 w Londynie, krzyżując pięści z Saparbegiem Safarovem.

Starcie w wadze półciężkiej pomiędzy Gokhanem Sakim (1-2) i Saparbegiem Safarovem (8-2) zostało dodane do zaplanowanej na 16 marca w Londynie gali UFC on ESPN+ 5. O zestawieniu doniesiono nieoficjalnie na profilu Red Fury MMA.

Turecki zawodnik ma za sobą dwa występy pod sztandarem UFC. We wrześniu 2017 roku w debiucie ubił Luisa Henrique da Silvę, by następnie pauzować prawie rok z powodu kontuzji kolana i powrócić w walce z Khalilem Rountree podczas lipcowej gali UFC 227. Do udanych jej jednak nie zaliczy, bo został ekspresowo ubity.

Dla Rosjanina będzie to najprawdopodobniej walka o utrzymanie się w szeregach UFC. Póki co stoczył bowiemw oktagonie dwie walki, obie przegrywając. W debiucie, jeszcze w 2016 roku, ubił go Gian Villante, natomiast podczas lutowej gali UFC 221 został poddany przez Tysona Pedro.

Trudno nie patrzeć na to zestawienie w charakterze skrojonego idealnie dla Tureckiego Tysona na efektowny powrót na zwycięskie tory. Safarov to bowiem chaotyczny stójkowicz, który nie dysponuje mocnymi zapasami. Saki najlepsze lata ma już oczywiście za sobą, ale wydaje się, że utrzymując walkę na nogach i zmieniając ją w techniczne starcie, powinien rozprawić się z Safarovem bez większych problemów.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Gokhan Saki – 1.40
Saparbeg Safarov – 2.80

Wstępny typ:

Gokhan Saki

Rozpiska UFC on ESPN+ 5

185 lbs: Tom Breese (11-1) vs. Alessio Di Chirico (12-2)
185 lbs: Jack Marshman (22-8) vs. John Phillips (21-8)
170 lbs: Danny Roberts (16-3) vs. Claudio Silva (12-1)
205 lbs: Gokhan Saki (1-2) vs. Saparbeg Safarov (8-2)
125 lbs: Molly McCann (7-2) vs. Priscila Cachoeira (8-1)

*****

Lowing.pl trzy miesiące z Patronite.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button