UFC

Chase Sherman vs. Shamil Abdurakhimov w planach na UFC Fight Night 122

Starcie Chase’a Shermana z Shamilem Abdurakhimovem jest szykowane na chińską galę UFC Fight Night 122 – Silva vs. Gastelum.

Pojedynek w kategorii ciężkiej pomiędzy Chasem Shermanem (11-3) i Shamilem Abdurakhimovem (17-4) został dodany do rozpiski gali UFC Fight Night 122, która odbędzie się 25 listopada w Szanghaju. O szykowanym zestawieniu poinformowano na Twitterze mma_kings.
Sherman rozpoczął przygodę w oktagonie od dwóch porażek – z Justinem Ledetem przez decyzję i Walterem Harrisem przez nokaut – ale ostatnio powetował je sobie dwoma wiktoriami. Najpierw efektownie ubił Rashada Coultera, a ostatnio – podczas lipcowej gali UFC on FOX 25 – pewnie wypunktował Damian Grabowskiego.

Identycznym bilansem 2-2 może pochwalić się w UFC Dagestańczyk. W debiucie został ubity przez Tima Johnsona, by następnie wypunktować Anthony’ego Hamiltona i Waltera Harrisa. Ostatnio natomiast był widziany w akcji w grudniu zeszłego roku, podczas gali UFC Fight Night 102 padając pod uderzeniami Derricka Lewisa.

Sherman to przede wszystkim agresywnie nastawiony stójkowicz, który lubi wdawać się w ostre wymiany, dysponując też ciężkimi lowkingami. Dla Abdurakhimova będzie to co prawda powrót po długiej przerwie, wobec czego jego forma stoi pod delikatnym znakiem zapytania, ale wydaje się, że może mieć delikatną przewagę w obszarze zapaśniczym, a i w wymianach kickbokserskich nie powinien szczególnie odstawać.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Chase Sherman – 2.15
Shamil Abdurakhimov – 1.60

Rozpiska UFC Fight Night 122

Walka wieczoru

185 lbs: Anderson Silva (34-8) vs. Kelvin Gastelum (14-3)

Pozostałe

265 lbs: Chase Sherman (11-3) vs. Shamil Abdurakhimov (17-4)
115 lbs: Kailin Curran (4-5) vs. Xiaonan Yan (7-1)
135 lbs: Gina Mazany (4-1) vs. Yanan Wu (8-1)

*****

Menadżer: „Rumble wróci jako ciężki”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button