Bukmacher MMA – wkrótce start

Od dłuższego czasu na blogu przewijały się sugestie odnośnie stworzenia sekcji poświęconej zakładom bukmacherskim. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Czytelników, niebawem na Lowking.pl takowy cykl powstanie.

Będzie w całości prowadzony przez doskonale znanego w środowisku bukmacherskim poświęconym MMA Slipmycha, który na przestrzeni lat wyrobił sobie w tym obszarze świetną renomę. Przed galami UFC będzie on poddawał dokładnej analizie najciekawsze typy, przybliżając szanse i zagrożenia, jakie stoją przed wytypowanymi zawodnikami.

Premierowa odsłona cyklu ukaże się przed galą UFC 160.

Format sekcji bukmacherskiej jest w zasadzie ustalony, ale dobrych rad nigdy za wiele, stąd wszystkich, którzy mają sugestie i propozycje odnośnie nowego cyklu, zapraszamy do ich zaprezentowania w komentarzach.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

16 Comments

 1. marcin

  10 maja 2013 at 16:51

  I to mi się podoba!

 2. Daniel

  10 maja 2013 at 16:53

  Wow! Gratulacje! :D

 3. Szady

  10 maja 2013 at 17:06

  Brawo! Swietna wiadomość, tym bardziej, że będzie się tym zajmował fachowiec.

 4. bosman

  10 maja 2013 at 17:31

  Świetna informacja, życzę powodzenia, które przełoży się, mam nadzieje, na nas wszystkich :)

 5. PAN EM

  10 maja 2013 at 18:33

  Zupełnie mnie to nie interesuje. Patrzę z duża dozą sceptycyzmu na próby zarabiania w ten sposób. Co kto lubi oczywiście ja typuje jedynie dla frajdy, a czasem lubię również być zaskoczony, a typując dla kasy odbiera się samemu sobie tę odrobinę frajdy, którą może dać bardzo wyrównana lub przewrotna i piękna walka.

 6. Slipmych

  10 maja 2013 at 20:30

  Chciałbym aby ten temat funkcjonował na zasadzie okresowego forum dotyczącego kursów na daną galę. Najprościej mówiąc będzie to miejsce, w którym będziecie mogli:

  -Podawać swoje typy, analizy itp.
  -Konsultować dane typy ze mną, Naiverem i innymi czytelnikami
  -Wyrażać swoją opinię na temat mojej analizy danego kursu

  Z racji tego, ze ten temat powstaje dla czytelników bloga, Wasze komentarze będą kluczowe dla jego rozwoju i przyszłości. Będę czekał na opinię dotyczące mojej koncepcji.

  Poruszę jeszcze sprawę mojego nicku, z którym będę się żegnał. Wraz z debiutem tematu bukmacherskiego zmienię mój nick slipmych na nowy, natomiast postaram się abyście wiedzieli, że ja to ja

 7. Goliat

  10 maja 2013 at 20:53

  Mam szczerą nadzieję, że będzie to coś więcej niż typy + jedno zdanie uzasadnienia jak to bywa na innych portalach..

 8. Orestos

  10 maja 2013 at 21:00

  Mam podobne zdanie jak Pan Em, nie mam kompletnie żyłki hazardzisty ;). Kiedyś zagrałem w STSie za 2zł i do dzisiaj mi żal tej srogiej sumy :). Jednak poczytać można, zobaczymy jaki będzie procent trafień i czy tak potężna wiedza na temat MMA jaką posiada Naiver przełoży się na celne typowanie. Jestem ogromnie ciekawy.

 9. naiver

  10 maja 2013 at 21:02

  PAN EM, osobiście lubię analizy pod kątem bukmacherskim, chociaż sam nie gram – ale wplątywanie do takowych analiz tego dodatkowego, ale kluczowego elementu, czyli kursu, powoduje, że ma ona jeszcze więcej smaczku – bo „podważa” się niejako zdanie „ekspertów”. Oczywiście, w ogromnym uproszczeniu..

  Orestos, to nie ja będę ten kącik prowadził tylko Slipmych. Chętnie będę oczywiście komentował, ale moje typy zwycięzców będą nadal raczej tylko w zapowiedziach przed galami.

 10. Orestos

  10 maja 2013 at 21:55

  Wiem, myślałem jednak, że wspólnie będziecie typować i wyjaśniać czemu wygra pan X, a nie Y. Fajnie by było jakbyś się w typowania włączył (chociaż jeżeli nadal będą typowania przed galami to będzie można łatwo porównać zgodność Waszych przewidywań odnośnie zwycięzców).

 11. kaczka41

  10 maja 2013 at 23:57

  Mi Wasze typy nie są potrzebne, bo wiem kto wygra…i to na 100 % ;-)

  Pozdro

 12. Przemek

  11 maja 2013 at 00:08

  Slipmych osobiście ubolewałem że przestałeś pisać w zakładach bukmacherskich na cohones.Świetny pomysł z nowym działem,zyskałeś już stałego czytelnika .

 13. PAN EM

  11 maja 2013 at 11:24

  Nie przekreślam cyklu z góry, z pewnością sprawdzę i być może mi się spodoba, ale tak jak mówię zakłady w ogóle mnie nie grzeją, więc nawet jeśli zrobicie to perfekcyjnie, może po prostu nie trafić w moje oczekiwania/gusta.

 14. Puczi

  11 maja 2013 at 14:17

  Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

 15. Miedziak

  17 maja 2013 at 18:27

  Świetny pomysł, coś innowacyjnego w mrocznym półświatku polskich redaktorów MMA :)

  Przy okazji – jeśli ktoś lubi zakłady i korzysta z serwisu dającego bardziej skomplikowane obstawienia to polecam zakład na sobotnią walkę Petersona z Matthysse:

  Peterson knocked out or knocked down in rounds 1-3
  Peterson down in rounds 1-3

  Peterson to zawodnik, który wolno się rozkręca i zawsze ma słaby początek. We wszystkich starciach z najmocniejszymi rywalami (Khan, Ortiz, Bradley) lądował na deskach w początkowych rundach. Matthysse to chyba najmocniejszy obecnie zawodnik w tej wadze, posiadający najmocniejsze uderzenie i walczący agresywnie od samego początku.

 16. markhunto

  18 maja 2013 at 22:22

  Mimo, że prowadzący ten temat zarzucał mi oszustwo i był najdelikatniej mówiąc niemiły to i tak chętnie czasem zerknę. Dobra inicjatywa i czekam na typy.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply