Bukmacher MMA

Bukmacher MMA – wkrótce start

Od dłuższego czasu na blogu przewijały się sugestie odnośnie stworzenia sekcji poświęconej zakładom bukmacherskim. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Czytelników, niebawem na Lowking.pl takowy cykl powstanie.

Będzie w całości prowadzony przez doskonale znanego w środowisku bukmacherskim poświęconym MMA Slipmycha, który na przestrzeni lat wyrobił sobie w tym obszarze świetną renomę. Przed galami UFC będzie on poddawał dokładnej analizie najciekawsze typy, przybliżając szanse i zagrożenia, jakie stoją przed wytypowanymi zawodnikami.

Premierowa odsłona cyklu ukaże się przed galą UFC 160.

Format sekcji bukmacherskiej jest w zasadzie ustalony, ale dobrych rad nigdy za wiele, stąd wszystkich, którzy mają sugestie i propozycje odnośnie nowego cyklu, zapraszamy do ich zaprezentowania w komentarzach.

Powiązane artykuły

Komentarze: 16

 1. Zupełnie mnie to nie interesuje. Patrzę z duża dozą sceptycyzmu na próby zarabiania w ten sposób. Co kto lubi oczywiście ja typuje jedynie dla frajdy, a czasem lubię również być zaskoczony, a typując dla kasy odbiera się samemu sobie tę odrobinę frajdy, którą może dać bardzo wyrównana lub przewrotna i piękna walka.

 2. Chciałbym aby ten temat funkcjonował na zasadzie okresowego forum dotyczącego kursów na daną galę. Najprościej mówiąc będzie to miejsce, w którym będziecie mogli:

  -Podawać swoje typy, analizy itp.
  -Konsultować dane typy ze mną, Naiverem i innymi czytelnikami
  -Wyrażać swoją opinię na temat mojej analizy danego kursu

  Z racji tego, ze ten temat powstaje dla czytelników bloga, Wasze komentarze będą kluczowe dla jego rozwoju i przyszłości. Będę czekał na opinię dotyczące mojej koncepcji.

  Poruszę jeszcze sprawę mojego nicku, z którym będę się żegnał. Wraz z debiutem tematu bukmacherskiego zmienię mój nick slipmych na nowy, natomiast postaram się abyście wiedzieli, że ja to ja

 3. Mam podobne zdanie jak Pan Em, nie mam kompletnie żyłki hazardzisty ;). Kiedyś zagrałem w STSie za 2zł i do dzisiaj mi żal tej srogiej sumy :). Jednak poczytać można, zobaczymy jaki będzie procent trafień i czy tak potężna wiedza na temat MMA jaką posiada Naiver przełoży się na celne typowanie. Jestem ogromnie ciekawy.

 4. PAN EM, osobiście lubię analizy pod kątem bukmacherskim, chociaż sam nie gram – ale wplątywanie do takowych analiz tego dodatkowego, ale kluczowego elementu, czyli kursu, powoduje, że ma ona jeszcze więcej smaczku – bo „podważa” się niejako zdanie „ekspertów”. Oczywiście, w ogromnym uproszczeniu..

  Orestos, to nie ja będę ten kącik prowadził tylko Slipmych. Chętnie będę oczywiście komentował, ale moje typy zwycięzców będą nadal raczej tylko w zapowiedziach przed galami.

 5. Wiem, myślałem jednak, że wspólnie będziecie typować i wyjaśniać czemu wygra pan X, a nie Y. Fajnie by było jakbyś się w typowania włączył (chociaż jeżeli nadal będą typowania przed galami to będzie można łatwo porównać zgodność Waszych przewidywań odnośnie zwycięzców).

 6. Nie przekreślam cyklu z góry, z pewnością sprawdzę i być może mi się spodoba, ale tak jak mówię zakłady w ogóle mnie nie grzeją, więc nawet jeśli zrobicie to perfekcyjnie, może po prostu nie trafić w moje oczekiwania/gusta.

 7. Świetny pomysł, coś innowacyjnego w mrocznym półświatku polskich redaktorów MMA :)

  Przy okazji – jeśli ktoś lubi zakłady i korzysta z serwisu dającego bardziej skomplikowane obstawienia to polecam zakład na sobotnią walkę Petersona z Matthysse:

  Peterson knocked out or knocked down in rounds 1-3
  Peterson down in rounds 1-3

  Peterson to zawodnik, który wolno się rozkręca i zawsze ma słaby początek. We wszystkich starciach z najmocniejszymi rywalami (Khan, Ortiz, Bradley) lądował na deskach w początkowych rundach. Matthysse to chyba najmocniejszy obecnie zawodnik w tej wadze, posiadający najmocniejsze uderzenie i walczący agresywnie od samego początku.

Dodaj komentarz

Back to top button