Absolute Championship BerkutRosyjskie MMA

Brad Pickett powrócił z emerytury i podpisał kontrakt z ACB

Jedna z ikon brytyjskiego MMA, bijący się zawodowo od 2004 roku Brad Pickett powrócił ze sportowej emerytury, związując się z organizacją ACB.

Piętnaście miesięcy potrwała emerytura Brada Picketta (25-14). Zaprawiony w bojach Brytyjczyk powraca do gry pod sztandarem czeczeńskiej organizacji Absolute Championship Berkut, co zostało oficjalnie ogłoszone.

Jestem zachwycony i podekscytowany współpracą z ACB.

– powiedział w informacji prasowej Brytyjczyk.

To świetna organizacja, która robi ekscytujące rzeczy w tym sporcie. Przeszedłem na emeryturę, bo utraciłem miłość do sportu. Moje zdrowie i moje ciało są teraz w świetnym stanie, a trenowanie zawodników w klubie przywróciło mi żądzę powrotu. Wracam! Ktokolwiek stanie naprzeciwko mnie, będzie od razu wiedział, że jest ostro!
39-letni zawodnik przegrał sześć z ostatnich siedmiu pojedynków pod sztandarem UFC. Ostatni raz był widziany w akcji w marcu zeszłego roku, podczas gali UFC Fight Night 107 przegrywając przez techniczny nokaut z Marlonem Verą.

Do akcji powróci podczas zaplanowanej na 11 sierpnia w Londynie gali ACB 91. Póki co nie wiadomo, kto będzie jego przeciwnikiem, ale w rozmowie z MMAFighting.com One Punch wyraził zainteresowanie konfrontacją z innym weteranem Takeyą Mizugakim.

https://www.youtube.com/watch?v=TsZd2-NHkgQ

*****

Lowkin’ Talkin’ MMA #23 – KSW 44 | UFC 225

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button