Eagle FC

Antonio Silva vs. Tyrone Spong walką wieczoru pierwszej gali Eagle FC w Stanach Zjednoczonych

Na światło dzienne wyszły pierwsze szczegóły gali Eagle FC 44, która odbędzie się w styczniu w Miami.

Zakupiona w zeszłym roku przez Khabiba Nurmagomedova organizacja Eagle Fighting Championship – wówczas pod nazwą Gorilla Fighting Championship – wypływa na szerokie wody. 28 stycznia zorganizuje swoją pierwszą galę w Stanach Zjednoczonych, a konkretnie w Miami.

W walce wieczoru wydarzenia rękawice skrzyżują światowej klasy kickbokser i niepokonany bokser Tyrone Spong (2-0), który w formule MMA nie walczył od ośmiu lat, oraz były pretendent do złota wagi ciężkiej UFC Antonio Bigfoot Silva (19-13), który w glorii zwycięzcy nie był widziany od 2015 roku, ostatnie osiem pojedynków – w formule MMA, kickboxingu i na gołe pięści – kończąc na tarczy.

O pojedynku doniósł portal ESPN.com.

Dagestański Orzeł zakontraktował też emerytowanego dotychczas Rashasa Evansa – byłego mistrza wagi półciężkiej UFC, który nie był widziany w akcji od ponad trzech lat, ostatnimi czasy przebąkując o bokserskiej walce z Jake’iem Paulem.

O angażu 42-letniego Amerykanin poinformował portal Yahoo! Sports. Nie wiadomo póki co, kto będzie jego przeciwnikiem.

Nurmagomedov planuje zorganizować w przyszłym roku dziesięć gal w Stanach Zjednoczonych. O szczegółach opowie podczas konferencji prasowej, która odbędzie się 15 grudnia w Miami.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button