Eagle FCRosyjskie MMA

(VIDEO) Świat MMA w szoku! Niespotykany nokaut na gali Khabiba!

W Moskwie odbyła się gala należącej do Khabiba Nurmagomedova organizacji EFC, którą okrasiły dwa fantastyczne nokauty.
Pierwszym fantastycznym nokautem popisał się walczący w kategorii średniej Gamzat Khiramagomedov (10-1), który skrzyżował rękawice z Giuliano del Vigną (5-1).

28-letni Dagestańczyk, który ma za sobą występy między innymi pod sztandarami ACA, gdzie wygrał wszystkie trzy walki, fantastycznym lewym sierpowym brutalnie ściął rywala z nóg. Brazylijczyk runął na deski jak długi, a jego ciało w wykrzywiło się w dziwacznym odruchu. Świadom, co uczynił, Khiramagomedov nie dobijał.
Tym samym Dagestańczyk zadebiutował pod banderą EFC z nie lada przytupem.

Wydawało się, że lepszego nokauty zgromadzeni w na trybunach fani już nie uświadczą, ale… Błąd!

W walce wieczoru wydarzenia broniący pasa mistrzowskiego wagi lekkiej Mehdi Dakaev (14-2) w nieprawdopodobny sposób ustrzelił Makkasharipa Zaynukova (11-4).Otóż, na rozerwanie jednej z wymian na początku drugiej rundy czeczeński mistrz mocno naruszył pretendenta soczystym prawym sierpowym. Zaynukov zatańczył na nogach próbując okiełznać błędnik, podczas gdy Dakaev ruszył na niego z kanonadą uderzeń.

Pretendent uniósł gardę, próbując się bronić, a następnie starał się odejść do boku, nieomal odwracając się do mistrza plecami. Ten chciał go trafić lewym, ale pośliznął się… Rzecz jednak w tym, że zdołał odbić się na tyle, by niczym superman grzmotnąć niespodziewającego się uderzenia rywala, który padł na deski jak rażony gromem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Dla 26-latka była to pierwsza obrona tytułu mistrzowskiego. Obecnie może pochwalić się serią siedmiu zwycięstw.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button