Kursy bukmacherskie na UFC Fight Night 103


Komplet kursów bukmacherskich na niedzielną galę UFC Fight Night 103, na której do oktagonu powróci Marcin Held.

Na stronie naszego partnera, zakładów bukmacherskich UNIBET, opublikowano kursy bukmacherskie na wszystkie walki gali UFC Fight Night 103, która odbędzie się w nocy z niedzieli na poniedziałek w Phoenix.

kursyufn103a

W walce wieczoru Yair Rodriguez jest murowanym faworytem do zwycięstwa (1.18) przeciwko powracającemu do akcji po 2,5-letniej przerwie BJ-owi Pennowi (4.50). Meksykanin jest też największym faworytem całej gali. Zapowiedź i wstępną analizę walki znajdziecie tutaj.
W najciekawszym dla polskich fanów starciu niewielkim faworytem nadal jest Joe Lauzon (1.67). Kurs na zwycięstwo Marcina Helda wynosi natomiast 2.10. Co ciekawe, jeszcze kilka dni temu Amerykanin był większym faworytem, bo kursy rozkładały się w stosunku 1.57 – 2.20. Naszą zapowiedź i wstępną analizę walki znajdziecie tutaj.

Wszystkie powyższe kursy – oraz wiele innych – znajdziecie na stronie naszego partnera, UNIBET.

Które kursy uważacie za szczególnie interesujące?

*****

Jeśli nadal nie macie konta na UNIBET, zapraszamy do rejestracji przez ten link.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!    


  1. Lauzon już 1.81. Ludzie stawiają Helda, co mnie nieco zaskakuje.