„Wygra przed czasem” – Conor McGregor typuje walkę Maxa Hollowaya z Dustinem Poirierem


Mogący pochwalić się wiktoriami nad Maxem Hollowayem i Dustinem Poirierem Conor McGregor podjął się wytypowania walki wieczoru UFC 236.

Conor McGregor dobrze zna bohaterów walki wieczoru dzisiejszej gali UFC 236 w Atlancie, Maxa Hollowaya i Dustina Poiriera. A przynajmniej ich wersje z 2013 – w przypadku Błogosławionego – i 2014 roku – w przypadku Diamentu. Obu bowiem pokonywał za czasów swoich wojażów w kategorii piórkowej – Hollowaya jednogłośną decyzją, a Poiriera przez nokaut w pierwszej rundzie.

Od czasy porażek z Irlandczykiem obaj prezentują zresztą wyborną formę. Przeniósłszy się potem do kategorii lekkiej, Poirier wygrał osiem z dziewięciu kolejnych walk, podczas gdy Holloway wszystkie trzynaście, rozsiadając się na tronie 145 funtów.

Zobacz także: trener Andersona Silvy brutalnie zaatakował na ulicy byłego podopiecznego za zmianę klubu

Przed dzisiejszym rewanżem obu zawodników – w pierwszej walce Poirier wygrał przez poddanie w pierwszej odsłonie – McGregor podjął się wytypowania zwycięzcy.

UFC 236 dzisiaj na ESPN+
Moi dwaj byli rywale pójdą łeb w łeb po raz drugi w walce, która na pewno będzie thrillerem!
Przewiduję kolejne zwycięstwo przed czasem Dustina w drugiej walce.
To zawsze ekscytujące oglądać dwóch byłych rywali – i kto wie, może w przyszłości rywali raz jeszcze.
Na szali rewanżu znajdzie się tymczasowy pas mistrzowski wagi lekkiej, a jego zdobywca w kolejnym pojedynku najprawdopodobniej skrzyżuje rękawice z urzędującym mistrzem 155 funtów Khabibem Nurmagomedovem.

Nie ulega jednocześnie wątpliwości, że jeśli natychmiastowy rewanż z Dagestańskim Orłem nie będzie pisany Notoriousowi, Irlandczyk chętnie powalczyłby z tymczasowym mistrzem…

*****

Analizy UFC 236: Max Holloway vs. Dustin Poirier II


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *