„Wszyscy sądzą, że kłamię, ale…” – TJ Dillashaw o swojej formie i aktualnej wadze


Zasiadający na tronie wagi koguciej TJ Dillahaw opowiada o przygotowaniach do pojedynku z mistrzem dywizji muszej Henrym Cejudo podczas gali UFC on ESPN+ 1.

Temat wagi mistrza kategorii koguciej TJ-a Dillahawa przed jego starciem z mistrzem 125 funtów Henrym Cejudo podczas gali UFC on ESPN+ 1 w Brooklynie od kilku dni nie schodzi z medialnych czołówek.

Niepokojące nagranie z TJ-em Dillashawem przed UFC on ESPN+ 1 (VIDEO)

Podczas wczorajszego wywiadu z SiriusXM MMA Killashaw został zapytany o swoją wagę na dziesięć dni przed walką i… Wygląda na to, że nikogo nie uspokoił.

Budzę się w górnej granicy 130 funtów.

– zdradził mistrz wagi koguciej.

Dzisiaj rano wstałem, ważąc 138 funtów.
Pomimo tego, że w zawodowej karierze jeszcze nigdy nie rywalizował w limicie 125 funtów, a obecnie panują raczej tendencje, aby przechodzić do cięższej kategorii, oszczędzając ciało przed katorżniczym ścinaniem wagi, Dillashaw przekonuje, że jego forma jest jeszcze lepsza niż za czasów bojów w kategorii koguciej.

Jestem typem zawodnika, który przykłada się do każdego najdrobniejszego elementu.

– powiedział.

Każdego dnia myślę o walce, lubię żyć chwilą. Są zawodnicy, których dopada przerażenie w takich sytuacjach, nie są w stanie wytrzymać presji, nie potrafią znieść drogi do walki. Ja natomiast czuję się świetnie.

Jestem silniejszy, szybszy. Wszyscy sądzą, że kłamię, ale jestem teraz silniejszy niż byłem podczas poprzedniego obozu przygotowawczego. Dźwigam teraz cięższe ciężary podczas treningów siłowo-kondycyjnych.

*****

Jedziesz, Janku – czyli trzy najważniejsze tygodnie w karierze Cieszyńskiego Księcia


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *