Niepokojące nagranie z TJ-em Dillashawem przed UFC on ESPN+ 1 (VIDEO)


Wczorajsze nagranie, jakie TJ Dillashaw opublikował w mediach społecznościowych, rozpaliło ze zdwojoną mocą dyskusje na temat jego pierwszego w karierze ścinania wagi do 125 funtów przed UFC on ESPN+ 1.

Zestawiany wielokrotnie w przeszłości z mistrzem wagi koguciej TJ-em Dillashawem, były dominator wagi muszej Demetrious Johnson chętnie powtarzał, że nie ma nic przeciwko takiemu pojedynkowi – ale pod warunkiem, że Killashaw stoczy wcześniej jedną zwycięską walkę w 125 funtach, pokonując mocnego rywala i przede wszystkim udowadniając, że jest w stanie zejść z wagą do nowego dla siebie limitu.

Z czasem jednak Mighty Mouse stracił koronę, następnie odchodząc do ONE Championship. Walkę z TJ-em Dillashawem zaakceptował natomiast jego pogromca Henry Cejudo – dojdzie do niej już 19 stycznia w Brooklynie podczas gali UFC on ESPN+ 1.

Waga mistrza kategorii koguciej nadal pozostaje jednak przedmiotem medialnych spekulacji – a im bliżej gali, tym są one częstsze. Furorę ostatnio robi nagranie, na którym Dillashaw z zapadniętymi policzkami opowiada zmęczonym (?) głosem o oprogramowaniu, którego używa do nadzorowania całego procesu ścinania wagi.

Na ekranie aplikacji widać też, że waga zawodnika wynosi 150 funtów, ale wydaje się, że są to stare dane. Killashaw kilka dni temu zapewniał bowiem, że w procesie ścinania wagi wyprzedził nawet harmonogram.
Nie mniej spekulacji wywołało też poniższe zdjęcie z wychudzonym Dillashawem, który nadal ma do zbicia około – według różnych szacunków – 15-20 funtów.

Lubujący się w podkręcaniu medialnej atmosfery, najczęściej nieszczególnie wyszukanymi metodami, menadżer Henry’ego Cejudo Ali Abdelaziz mówi wprost, że TJ Dillashaw nie zdoła zejść do limitu wagi muszej i jego miejsce w walce wieczoru pierwszej tegorocznej gali UFC zajmie rezerwowy na tę okoliczność Joseph Benavidez.

TJ Dillashaw jest zdecydowanym bukmacherskim faworytem konfrontacji z Henrym Cejudo.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. TYTUS

    6 stycznia 2019 at 14:40

    Czy ktoś to zatrzyma ?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *