UFC

„Wróciłem, sku*wiele” – Tony Ferguson spotkał się z Daną Whitem i spółką

Były tymczasowy mistrz kategorii lekkiej Tony Ferguson spotkał się z Daną Whitem – a następnie ogłosił w mediach społecznościowych swój powrót.

W ostatnich tygodniach Tony Ferguson zapowiadał pełną gotowość do powrotu do oktagonu, przekonując, że problemy mentalne i rodzinne ma już za sobą. Dokonał też piekielnie istotnej zmiany w swojej karierze, po siedmiu latach współpracy rozstając się z grupą menadżerską Paradigm SM, która prowadziła też między innymi karierę Conora McGregora.

Zobacz także: podwójny obrót z sierpem – czyli kandydat do KO roku na gali Bellator w Birmingham

Głównodowodzący UFC Dana White studził jednak entuzjazm byłego tymczasowego mistrza wagi lekkiej, przekonując, że nie jest on jeszcze gotowy, aby rzucać go w warunki bojowe.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują jednak, że na mieście inne są już treście. El Cucuy udał się bowiem wczoraj wraz ze swoją nową grupą menadżerską Ballengee Group do Las Vegas, aby porozmawiać z Daną Whitem i spółką o dalszych planach.

Poniższy wpis wskazuje natomiast na to, że rozmowy zakończyły się pomyślnie.

Wróciłem, skurwiele!

Póki co nie wiadomo, z kim i kiedy do akcji powróci 35-letni Amerykanin. Pomijając dwóch mistrzów, Khabiba Nurmagomedova i Dustina Poiriera, którzy najprawdopodobniej skrzyżują rękawice podczas wrześniowej gali UFC 242 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w czubie kategorii lekkiej znajdują się Conor McGregor, Justin Gaethje i opromieniony wiktorią z Alem Iaquintą Donald Cerrone. Medialnie swojej mocy nie stracił też jeszcze – w przeciwieństwie do miejsca w Top 15Nate Diaz.

Czy El Cucuy pójdzie w bój z jednym z nich? Nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że znany z oślizgłości egipski menadżer Justina Gaethje Ali Abdelaziz kilka dni temu zasugerował, że Tony Ferguson otrzymał – i odrzucił – propozycję walki z Highlightem.
Tony Ferguson jest niepokonany od 2012 roku, a obecnie może pochwalić się serią jedenastu zwycięstw z rzędu. Ostatnio był widziany w akcji podczas październikowej gali UFC 229 w Las Vegas, gdzie porozbijał Anthony’ego Pettisa.

*****

Conor McGregor skasował wpis o „śmierdzących kanaliach” pod adresem Khabiba Nurmagomedova

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button