Absolute Championship Berkut

Vyacheslav Vasilevsky: „Zamierzam zdobyć pas mistrzowski w ACB”

Vyacheslav Vasilevsky opowiada o przygotowaniach do walki z Albertem Duraevem na gali ACB 50 oraz swoich długofalowych planach.

Vyacheslav Vasilevsky, jeden z najbardziej rozpoznawalnych rosyjskich zawodników wagi średniej, tuż przed swoim debiutem dla organizacji ACB w rozmowie z Aleksandrem Gordopolovem z Tofight.ru opowiedział o przygotowaniach do walki z rozpędzonym pięcioma kolejnymi wiktoriami Albertem Duraevem, z którym zmierzy się w niedzielę w Petersburgu na gali ACB 50.

Pierwszy raz do swoich przygotowań dodałem też obóz w Dagestanie.

– przyznał 29-latek.

Spodobało mi się i myślę, że częściej będę tu organizował swoje przygotowania. Szczególnie spodobały mi się zajęcia z zapasów, które uważam za niezbędne. A gdzie jak nie w Dagestanie można szlifować swoje zapasy?

https://www.youtube.com/watch?v=xbDk6FvnWPY

Zapytany o swoją przyszłość w czeczeńskiej organizacji, odpowiedział:

Nie przyszedłem do ACB, aby wystąpić jednorazowo. Podpisałem kontrakt na trzy walki. I w tym czasie zamierzam zgarnąć pas mistrzowski. Jeśli mi się to uda, wówczas zobaczymy, jak rozwinie się sytuacja.

Walczący w ostatnich latach przede wszystkim pod banderą M-1 Global – gdzie przez pewien czas zasiadał nawet na tronie kategorii półciężkiej i średniej – zawodnik nie uchyla się przed pytaniami na temat swojego byłego pracodawcy.

Nie widzę niczego zdrożnego w tym, że odszedłem. Wypełniłem tam dwa kontrakty. Byłem mistrzem dwóch kategorii wagowych. Wystarczy. Nie chcę zasiedzieć się na dobre w jednej organizacji.

– powiedział Slava.

Człowiek przyzwyczaja się do niej, przestaje się rozwijać, a ja chcę się cały czas rozwijać. Organizacja ACB jest stosunkowo nowa na rynku. Ma bardzo dużo dobrych zawodników, którzy walczą w mojej wadze. A ja zawsze chcę walczyć z najlepszymi.

Rosjanin odpowiedział też na kilka krótkich pytań:

Kawa czy herbata?

Kawa.

Ulubione miejsce na wakacje?

Soczi.

Ulubiona aktywność poza ringiem?

Relaks z rodziną.

Rekordy w wyciskaniu, przysiadzie i martwym ciągu?

150 kg, 180 kg, 200 kg.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button