(VIDEO) Wielki Khamzat Chimaev! Poturbował, rozbił i udusił Jinglianga Li!

Namaszczony na wielką gwiazdę Khamzat Chimaev nadal niepokonany – Czeczen zdeklasował Jinglianga Li podczas gali UFC 267 w Abu Zabi.
Powracający do akcji po rocznej przerwie Khamzat Chimaev (10-0) zdemolował w pierwszej rundzie Jinglianga Li (18-7) podczas gali UFC 267 w Abu Zabi.
Chimaev od razu przeszedł w tryb zapaśniczy, wynosząc rywala i ciskając nim o deski.

Unieruchomił Li przy ogrodzeniu, choć ten mocno pracował nad powrotem na nogi. Czeczen zdzielił przeciwnika kilkoma krótkimi uderzeniami. Zaszedł uwięzionemu w żółwiu Chińczykowi za plecy. Fantastyczną kontrolę łączył z uderzeniami – na głowę i korpus.

Chimaev zaszedł rywalowi za plecy, rozciągnął go i zasypał uderzeniami z góry. Problemy Chińczyka! Czy sędzia przerwie?! Czeczen zaszedł Li za plecy, zapiął piekielnie ciasne duszenie!Charakterny Chińczyk wybronił się! Czeczen poprawił, a Li… Znów przetrwał! W końcu jednak Wilk tak przełożył rękę pod brodą rywala, że ten… nie odklepał – poszedł spać!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Khamzat Chimaev odniósł tym samym czwarte zwycięstwo pod sztandarem UFC – wszystkie odniósł przed czasem – robiąc później furorę w wywiadzie po gali. Nie ma wątpliwości, że stał się tym samym liczącym się graczem w kategorii półśredniej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

4 Comments

  1. czungumangu

    30 października 2021 at 21:01

    Kontrola, przejścia naprawdę mistrzowska. Pozostają teraz główne pytania: jak kondycja i zarządzanie energią i jak radzienie sobie w tarapatach.

  2. bulizzor

    31 października 2021 at 13:00

    Mam wrażenie, że gdyby nie został sportowcem to byłby terrorystą. Wszystkich by zabijał, zjadał itp. Czekam na jakiś prawdziwy sprawdzian dla niego.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply