Brave CF

(VIDEO) Poskręcał go jak precla! Marcin Bandel mistrzem Brave CF!

Idący jak burza Marcin Bandel sięgnął po tytuł mistrzowski wagi super półśredniej organizacji Brave CF, szybko poddając Ismaila Naurdieva.
Marcin Bandel (21-7-1) został mistrzem mistrzem kategorii super półśredniej organizacji Brave CF! W walce wieczoru gali Brave CF 63 w Bahrajnie Bomba szybko rozprawił się z Ismailem Naurdievem (22-6).
Polak od początku wywarł presję, zmuszając Naurdieva do oddawania pola. Austriak trafił niskim kopnięciem. Nasz zawodnik ruszył z kombinacją ciosów, szyjąc jednak nimi powietrze. Zagnał jednak rywala pod siatkę. Poszukał lewego sierpa, ale Naurdiev pozostał czujny.

Walka wróciła na środek klatki, gdzie czeczeński Austriak trafił jabem na korpus. Poprawił dwoma niskimi kopnięciami. Bomba ruszył na rywala. Trafił prawym, chwytając nogę próbującego kopać Naurdieva, ale sam zainkasował mocny prawy. Poczuł to uderzenie!

Marcin oddał pole, cofając się w okolice ogrodzenia, podczas gdy czujący krew Austriak ruszył do ataku. Bandel skarcił go lewym sierpem. Chwilę potem odpalił kombinację lewego z prawym, tym ostatnim posyłając Naurdieva na deski!Skontrolowawszy próbującego wracać na nogi Austriaka, Polak wpiął mu jeden hak za plecy, następnie ruszając do ataku balachą! Wydawało się, że Naurdiev odklepie, ale jednak Austriak wydostał się, trafiając do gardy naszego zawodnika – tylko jednak na chwilę!

Marcin fantastycznie z pleców wybrał rękę oponenta, zmuszając go piekielnie ciasną balachą do poddania walki!
Dla 33-letniego Bomby było to już czwarte zwycięstwo z rzędu, w tym trzecie pod sztandarem organizacji Brave CF. Seria dwóch wiktorii Ismaila Naurdieva dobiegła końca.

Od czasu rozstania z UFC, gdzie w latach 2014-2015 jeszcze w wadze lekkiej doznał dwóch porażek, Marcin Bandel stoczył 13 walk, uzyskując bilans 9-3-1.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button