Absolute Championship AkhmatAbsolute Championship BerkutAkhmatPolskie MMARosyjskie MMA

(VIDEO) Karol Celiński ubity w Mińsku na ACA 122

Nie będzie miło wspominał eskapady do Mińska Karol Celiński – polski półciężki przegrał z Dmitriyem Miktusą podczas gali ACA 122.

Karol Celiński (18-10-1) przegrał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie z Dmitriyem Mikutsą (10-6) podczas gali ACA 122 w Mińsku.

Miktusa rozpoczął walkę od atomowego lowkinga na wysokości łydki. Poszukał kopnięcia na głowę po kiwce, ale nie trafił. Nasz zawodnik zdzielił go natomiast mocnym lewym prostym w kombinacji z prawym. Ukrainiec nadal rąbał wykroczną nogę Polaka. Cebula odpowiadał prostymi. Mikutsa był nieco mobilniejszy, hasając do boków.
Dobre ciosy proste w wykonaniu Celińskiego. Ukrainiec w kolejnej wymianie odpowiedział jednak sierpami, mocno rozbijając twarz Celińskiego. Polak zainkasował kolejne niskie kopnięcia na łydkę.
Ukrainiec zaczął wyraźnie nabierać wiatru w żagle, przejmując stery walki. Zagonił Polaka na ogrodzenie, tam rozpuszczając ręce. Trafił kombinacją sierpów, wstrząsając olsztynianinem. Zaatakował następnie kanonadą kolan na głowę z tajskiej klamry. Celiński przetrwał, a nawet spróbował odpowiedzieć, ale zainkasował kolejne kolana na głowę, chowając się za podwójną gardą na ogrodzeniu i powoli osuwając się coraz niżej. Widząc to, sędzia przerwał zawody.

https://twitter.com/ACA_League/status/1385625051182084097?s=20
Dla Karola Celińskiego jest to czwarta porażka w ostatnich sześciu występach pod sztandarem czeczeńskiej organizacji. Jego bilans tamże wynosi 6-4.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Dyrygent oktagonu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button