Rocky Warriors Cartel

VIDEO – Damian Stasiak wygrywa w walce wieczoru Rocky Warriors Cartel 2

W Golinie koło Konina odbyła się druga edycja gali Rocky Warriors Cartel, która stała pod znakiem powrotu do akcji Damiana Stasiaka.

W walce wieczoru gali RWC 2 w Golinie Damian Stasiak (11-6) nie miał żadnych problemów z pokonaniem Nikolaya Kondratuka (11-5). Polak rozpoczął walkę od serii lowkingów na wysokości łydki, drugim z nich ścinając Ukraińca z nóg. Poszedł za nim, trafiając do pozycji bocznej. Szybko jednak utorował sobie drogę do dosiadu, a stamtąd do trójkąta rekami, usypiając rywala, który nie odklepał.

https://twitter.com/Jolassanda/status/1117166321496678401

Tym samym Webster przerywa czarną serię trzech porażek, którą przypłacił rozstaniem z UFC.

Zobacz także: trener Andersona Silvy brutalnie zaatakował na ulicy byłego podopiecznego za zmianę klubu

W co-main evencie do akcji powrócił niewidziany w klatce od grudnia 2017 roku Adam Niedźwiedź (6-3), który szybko położył na plecach Tomasza Terlikowskiego (7-6), zmuszając go następnie do odklepania trójkąta rękami.
Dobrą, wyrównaną walkę dali Jacek Jędraszczyk (6-2) i Cezary Oleksiejczuk (3-2). Po trzech rundach sędziowie wskazali jednogłośnie na wyraźnie lepszego w płaszczyźnie parterowej Jędraszczyka, który tym samym podnosi się po dwóch porażkach, jakich doznał, wojując pod banderą FEN.

W turnieju wagi ciężkiej do kolejnej rundy awansowali Filip Stawowy (4-1) i Konrad Dziczek (2-1), którzy pokonali odpowiednio Mateusza Śledzia (0-1) i Edisa Besica (2-4).

https://twitter.com/Jolassanda/status/1117140013605695489

Zawodowego debiutu miło nie będzie wspominał mający za sobą sporo sukcesów w amatorstwie Hubert Lotta (0-1), który nie potrafił znaleźć odpowiedzi na zapasy i parter innego debiutanta Giorgiego Esiavy (1-0), przegrywając przez gilotynę w końcówce pierwszej rundy.

Całą galę można obejrzeć w oknie poniżej:

*****

UFC 236: Holloway vs. Poirier 2 – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button