9 sekund! Michał Andryszak potężnym kopnięciem ustrzelił Iona Grigore (VIDEO)

Michał Andryszak odniósł najszybsze zwycięstwo w karierze, w 9 sekund brutalnie nokautując Iona Grigore.

W walce wieczoru gali RWC 5: Bez Przebaczenia, która odbyła się w Mrągowie, Michał Andryszak (21-8) w ledwie kilka sekund brutalnie znokautował Iona Grigore (7-2).

Już w pierwszej akcji walki Andryszak zaskoczył Rumuna kopnięciem na głowę po przekroku – Grigore nie zdążył unieść ręki, inkasując pełen impet kopnięcia na głowę.

42-latek runął na deski bez życia, podczas gdy świadom w pełni tego, co właśnie uczynił, Longer spokojnie odszedł.

Michał Andryszak powraca w ten sposób na zwycięskie tory po dwóch z rzędu porażkach, jakich doznał jeszcze pod banderą KSW – z Philem De Friesem i Luisem Henrique. Jest to jego pierwsza wygrana od grudnia 2017 roku, gdy w 26 sekund znokautował Fernando Rodriguesa.
Spośród 21 zwycięstw w zawodowej karierze aż 20 reprezentant Ankosu MMA odniósł w pierwszej rundzie – w tym 14 przez nokauty.

Po gali menadżer Longera Paweł Kowalik zasugerował możliwy szybki powrót do akcji swojego zawodnika, w nieszczególnie zawoalowany sposób sugerując, że kolejne starcie może stoczyć pod sztandarem KSW.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Pie*doliłem trzy po trzy” – Marcin Wrzosek kaja się za swoje słowa, przeprasza Borysa Mańkowskiego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply