UFC

Todd Duffee wypada z UFC 209, Mark Godbeer czeka na zastępstwo

Mark Godbeer czeka na nowego rywala na gali UFC 209 po tym, jak z walki wypadł Todd Duffee – czy może być nim Marcin Tybura?

Brytyjski ciężki Mark Godbeer poinformował na Facebooku, że Todd Duffee, z którym miał zmierzyć się 4 marca w Las Vegas na gali UFC 209, wypadł z walki z nieokreślonych – póki co – powodów.

Razem z moimi menadżerami pracujemy wspólnie z matchmakerami UFC nad znalezieniem zastępstwa. Skontaktowaliśmy się z (potencjalnym) zastępcą i teraz czekamy tylko na odpowiedź. Tak czy inaczej będę walczył na UFC 209.. Trenowałem ciężej niż kiedykolwiek wcześniej, w każdej płaszczyźnie – więc kogokolwiek mi nie dadzą, będę się bił. Prawdziwi wojownicy walczą bez względu na wszystko.
33-letni Godbeer to były mistrz BAMMA, który jak dotychczas stoczył jedną walkę w oktagonie, na listopadowej gali UFC Fight Night 99 przegrywając z Justinem Ledetem przez poddanie.

Nie wiadomo niestety, kiedy dokładnie Amerykanin wypadł z karty walk UFC 209. Jeśli doszło do tego już kilka dni temu, niewykluczone, że to Marcin Tybura, któremu posypała się walka z Justinem Willisem na gali UFC 208, stanie do boju z Brytyjczykiem. Jeśli jednak sprawa jest świeża, to wydaje się, że nie będzie to Polak, który trzy dni temu poznał nazwisko kolejnego rywala i datę walki.

*****

300 PLN dla zwycięzcy – UFC Fight Night 105

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button