Tai Tuivasa nie daje spokoju Marcinowi Tyburze: „Masz ochotę?”


Najmłodszy w czołowej piętnastce rankingu kategorii ciężkiej Tai Tuivasa nie ustaje w proponowaniu swoich oktagonowych usług Marcinowi Tyburze.

Rozpędzony trzema wiktoriami w oktagonie i niepokonany w zawodowej karierze Tai Tuivasa nie daje za wygraną – Australijczyk ponownie zaprosił do oktagonowych tanów mającego za sobą przełamanie czarnej serii dwóch porażek Marcina Tyburę.

Cóż, podpisałem nowy kontrakt, więc myślę, że pora zabawić się niebawem w kolejne obijanie twarzy… Z kim chcecie zobaczyć mnie w tańcu, skoro Junior dos Santos nie chce..? Marcinie Tyburo, masz ochotę???????
25-latek przed kilkoma tygodniami zaprosił do walki wspomnianego Juniora dos Santosa oraz właśnie Marcina Tyburę. Wygląda jednak na to, że Brazylijczyk skoro do bitki nie jest, co nieszczególnie jednak dziwi, biorąc pod uwagę, że celował ostatnimi czasy w starcia z Derrickiem Lewisem i Stipe Miocicem.

Przed tygodniem uniejowianin odpowiedział natomiast na wyzwanie Australijczyka, twierdząc, że odpowiada mu zaproponowany wcześniej przez młodziana termin 2 grudnia – wtedy w ausrtalijskim Adelaide odbędzie się gala UFC Fight Night 142.

*****

Jose Aldo o Joannie Jędrzejczyk: „Nie kibicowałem jej tylko wtedy, gdy…”


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply