Jose Aldo o Joannie Jędrzejczyk: „Nie kibicowałem jej tylko wtedy, gdy…”


Były mistrz kategorii piórkowej Jose Aldo w bardzo ciepłym tonie wypowiedział się na temat byłej mistrzyni kategorii słomkowej Joanny Jędrzejczyk.

Były król kategorii piórkowej Jose Aldo nigdy nie ukrywał, że walki kobiet nieszczególnie go, delikatnie rzecz ujmując, interesują. Z jednym wszakże wyjątkiem… Uwielbia bowiem Joannę Jędrzejczyk i jej styl walki.
Przy okazji gali UFC on FOX 30 w Calgary, gdzie oboje powrócili na zwycięskie tory po dwóch mistrzowskich porażkach, Polka i Brazylijczyk mieli okazję się spotkać, co też udokumentowali wspólnym zdjęciem.

I właśnie o to zdjęcie zapytano Aldo podczas spotkania z dziennikarzami w Brazylii.

Rozmawialiśmy od dawna, ale po prostu wcześniej się nie spotkaliśmy.

– powiedział o Joannie Jose (za MMAFighting.com).

Zrobiliśmy sobie zdjęcie, bo walczyliśmy na tej samej karcie teraz, ale znałem ją od dawna. Nie kibicowałem jej tylko wtedy, gdy walczyła z kimś od nas – albo jeśli będzie walczyć z kimś od nas. Mam jednak z nią świetne relacje.

Dla mnie nadal pozostaje najlepszą zawodniczką w swojej dywizji. Moim zdaniem niebawem ponownie zostanie mistrzynią. Myślę, że to tylko kwestia czasu, bo ma potencjał i głód, aby to osiągnąć.

*****

„Ja pie*dolę, stary!” – Till orientuje się, że Perry chce sparingu a nie spa (VIDEO)


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply