Shogun zabiera głos po ciężkim nokaucie w Hamburgu


Legendarny Mauricio Shogun Rua zabrał głos po ciężkim nokaucie, jaki w walce wieczoru gali UFC Fight Night 134 w Hamburgu zafundował mu Anthony Smith.

Mauricio Shogun Rua nie będzie miło wspominał występu w Hamburgu podczas gali UFC Fight Night 134. Zgodziwszy się na walkę w zastępstwie z Anthonym Smithem, Brazylijczyk został zdemolowany w niespełna półtorej minuty i tym samym jego seria trzech z rzędu zwycięstw i marzenia o powrocie do walki o najwyższe cele legły w gruzach.

Kilka godzin po gali Rua zabrał głos na temat niemieckiej klęski.

View this post on Instagram

Infelizmente nem sempre a gente tem o resultado que gostaria, e entender isso faz parte da vida. Parabéns ao Anthony Smith. Por tantas e tantas vezes eu estive comemorando nesse momento e não posso tirar o mérito dele. Me dediquei, treinei muito, e fiz tudo que estava ao meu alcance pra essa luta, mas ele foi melhor nessa noite. A vida continua, obrigado pelo carinho de todos. Unfortunately we don’t always get the result we want, and to understand that fact is part of life. Congratulations to Anthony Smith. For so many times I was celebrating at this moment and I can’t take his merits from him. I dedicated myself, trained hard, and did all that was within my reach for this fight, but he was better yesterday. Life continues, thank you all for the support.

A post shared by Shogun Rua (@shogunoficial) on

Niestety nie zawsze kończy się takim rezultatem, jakiego chcemy – i zrozumienie tego jest częścią życia. Gratulacje dla Anthony’ego Smitha. Wiele razy w tym momencie to ja świętowałem, więc nie mogę odbierać mu zasług. Poświęciłem się tej walce, trenowałem ciężka i zrobiłem wszystko, co było w moim zasięgu – ale był wczoraj lepszy.

Życie toczy się dalej. Dziękuję wszystkim za wsparcie.
Przed galą w Hamburgu pojawiały się medialne doniesienia, jakoby Shogun nie czuł się najlepiej, a walka była zagrożona, ale póki co nie wiadomo w tym temacie nic więcej.

*****

UFC Hamburg: Shogun vs. Smith – wyniki i relacja


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *