Babilon MMAPolskie MMA

Rewanż Rafała Haratyka z Marcinem Naruszczką na Babilon MMA 5

W pierwszym oficjalnie ogłoszonym pojedynku gali Babilon MMA 5 rękawice skrzyżują w rewanżowym starciu Rafał Haratyk i Marcin Naruszczka.

Podczas zaplanowanej na 18 sierpnia w Międzyzdrojach gali Babilon MMA 5 w rewanżowym pojedynku staną naprzeciwko siebie Rafał Haratyk (9-3-2) oraz Marcin Naruszczka (19-8-1). O zestawieniu poinformowali organizatorzy.

Obaj zawodnicy spotkali się po raz pierwszy w 2016 roku podczas gali FEN 11. Naruszczka wygrał wówczas przez nokaut w drugiej rundzie walki.

Od czasu tamtego boju debiutujący pod sztandarem Babilon MMA Naruszczka wygrał cztery z siedmiu pojedynków, ostatnio podczas marcowej gali FEN 20 zwycięstwem jednogłośną decyzją z Bartoszem Leśko przerywając czarną serię trzech porażek.

Haratyk od walki z Naruszczką wojował nieco rzadziej, wygrywając trzy z czterech następnych pojedynków. Obecnie znajduje się na fali dwóch wiktorii, jakie odniósł już na pokładzie okrętu dowodzonego przez Tomasza Babilońskiego, najpierw niejednogłośnie wypunktowując Łukasza Bieńkowskiego, by ostatnio, podczas marcowej gali Babilon MMA 3, jednogłośnie pokonać Johana Romminga.

Nieco wcześniej ogłoszono też, że w Międzyzdrojach wystąpią Szymon Kołecki (6-0), Daniel Skibiński (11-5) oraz Kamil Oniszczuk (5-0).

Galę będzie można oglądać na antenach grupy Polsat. Bilety można kupić w serwisie eventim.pl.

Rozpiska Babilon MMA 5

Walki wieczoru

93 kg: Szymon Kołecki (6-0) vs. TBA
77,1 kg: Daniel Skibiński (11-5) vs. TBA
83,9 kg: Rafał Haratyk (9-3-2) vs. Marcin Naruszczka (19-8-1)

Karta główna

77,1 kg: Kamil Oniszczuk (5-0) vs. TBA

*****

Stiopic – zapomniało cielę, jak wołem było

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button