Absolute Championship BerkutRosyjskie MMA

Rasul Mirzaev ciężko nokautuje w powrocie – sędzia Łukasz Bosacki ratuje Brazylijczyka przed dobitką (VIDEO)

Z przytupem powrócił do klatki bardzo mocny rosyjski piórkowy Rasul Mirzaev, który podczas gali ACB 90 znokautował Gleristone’a Santosa.

Po dwóch latach przerwy spowodowanych obrażeniami wynikłymi z ciężkiego pobicia i postrzelenia przez nieznanych sprawców jeden z najlepszych rosyjskich piórkowych Rasul Mirzaev (18-1) powrócił do akcji podczas moskiewskiej gali ACB 90.

Powrót – i debiut pod sztandarem czeczeńskiej organizacji – wypadły bardzo okazale, bo Tygrys w drugiej rundzie walki znokautował Gleristone Santosa (34-10).

Już w pierwszej rundzie agresywnie usposobiony Rosjanin posłał Brazylijczyka na deski, ale nie był w stanie go dobić. Dzieła zniszczenia dopełnił w drugiej – choć na jej początku sam wpadł w tarapaty, posłany na deski serią uderzeń. Błyskawicznie wrócił jednak na nogi, a tam był aktywniejszy, szybszy i precyzyjniejszy. Ostatecznie na minutę przed końcem ustrzelił Santosa soczystym lewym sierpem, po którym Brazylijczyk runął na deski bez życia. Widząc to, polski sędzia Łukasz Bosacki popędził niczym zły, aby ratować Brazylijczyka przed dobitką – co częściowo mu się udało, bo ostatnia bomba z góry w wykonaniu Rosjanina nie trafiła czysto.

https://twitter.com/Jolassanda/status/1061282310442618881

*****

Technika MMA – tańcz, jak ci zagram!

Powiązane artykuły

Back to top button