Rafał Haratyk ubił Piotra Strusa – VIDEO

W pojedynku wieńczącym galę ACA 109 w Łodzi Rafał Haratyk pokonał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie Piotra Strusa.

W walce wieczoru gali ACA 109 w Łodzi Rafał Haratyk (13-3) rozbił Piotra Strusa (15-6) już w pierwszej odsłonie.

Już w jednej z pierwszych akcji Haratyk posłał Strusa na deski mocnym lewym prostym w kontrze. Rzucił się za naruszonym rywalem, ale ten szybko doszedł do siebie i walka wróciła na nogi.

Strus agresywniejszy, wywiera presję. Korzysta głównie z prostych, podczas gdy Haratyk chętniej odwołuje się do sierpów – kilka z nich trafiło czysto, wstrząsając zawodnikiem z Warszawy. Soczysty lewy sierp Haratyka dochodzi celu! I jeszcze jeden, tym razem prawy! Strus w gigantycznych tarapatach! Kombinacją prawego i lewego sierpowych Rafał posyła go na deski!

Bomby z góry! Piotr kręci się, próbuje wracać na nogi! I wrócił, ale Rafał wściekle naciera i ponownie przewraca rywala, bombardując go uderzeniami z góry! Strus odwraca się, próbując wracać na nogi – i inkasuje kilka potężnych lewych! Wraca jednak na górę, ale inkasuje kilka uderzeń! Zatacza się, przewraca! Sędzia przerywa!
Dla Rafała Haratyka jest to druga wygrana z rzędu pod sztandarem Absolute Championship Akhmat i łącznie szóste kolejne zwycięstwo w karierze. Zawodnik z Bielska-Białej wyrasta tym samym na pretendenta do złota kategorii średniej czeczeńskiej organizacji.

Seria dwóch z rzędu wiktorii Piotra Strusa dobiega końca – a razem z nią marzenia o rychłym powrocie do rozgrywki mistrzowskiej, których zawodnik z Warszawy nie ukrywał.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Śmieci jednego są skarbem dla drugiego” – Jones reaguje na mistrzowski status walki Błachowicz vs. Reyes

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply