Bukmacher MMAKSWPolskie MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady KSWZakłady UFC

Czy Marcin Tybura zaskoczy? Przegląd bukmacherski #72 – KSW 73 i UFC 278

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gal KSW 73 i UFC 278, które odbędą się dziś wieczorem.

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.
W 72. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejsze gale KSW 73 i UFC 278.

Arkadiusz Wrzosek vs. Tomasz Sarara 1.42 – 2.87

Szczegółowo pojedynkowi temu przyjrzałem się w Typowaniu. Faworyzuję Arkadiusza Wrzoska – i to nie jakoś minimalnie.

W tym jednak kontekście kursy 1.422.87 uważam za nieźle oddające szanse obu zawodników na zwycięstwo, a tym samym… Nieszczególnie interesujące.
Zadumałbym się natomiast nad kursem 2.50 na scenariusz, w którym walka ta kończy na punkty lub techniczną decyzją. Mam przeczucie, że pomimo iż obaj są uderzaczami, pomimo iż walka odbędzie się w małych rękawicach, to jednak rozegra się na pełnym dystansie. Wrzosek nie będzie podejmował wielkiego ryzyka, starając się trzymać Sararę na dystans, a ten nie zdoła ustrzelić rywala w półdystansie.

Zwycięstwo Arkadiusza Wrzoska – 1.42
Zwycięstwo Tomasza Sarary – 2.87
Walka zakończy się na punkty lub decyzją sędziowską – 2.50

Kamaru Usman vs. Leon Edwards 1.25 – 3.96

Walce tej przyjrzałem się dokładnie w Typowaniu, w roli faworyta ustawiając Kamaru Usmana. Jak natomiast starcie to wygląda z perspektywy bukmacherskiej?

Otóż, uważam, że rozstrzał kursów jest tutaj zbyt duży. Leon Edwards to naprawdę sprawny, niedoceniany zawodnik, świetnie poukładany, chwilami błyskotliwy uderzacz. Jeśli tylko podrasował zapasy na tyle, aby nie dać się przewracać i klincz na tyle, aby nie dawać się trzymać przy ogrodzeniu, to 3.96 na jego wiktorię nie wygląda źle. Szału wielkiego nie ma, ale rozumiem graczy, którzy się skuszą.Natomiast bezpieczniejszą opcją wydaje się liczba rund: więcej niż 3,5 po 1.45. Nie spodziewam się bowiem, aby którykolwiek z zawodników chciał forsować tutaj tempo.

Zwycięstwo Kamaru Usmana – 1.25
Zwycięstwo Leona Edwardsa – 3.96
Liczba rund: więcej niż 3,5 – 1.45

Marcin Tybura vs. Alexandr Romanov 3.68 – 1.28

Sprawa nie jest tutaj szczególnie skomplikowana – faworyzuję Alexandra Romanova, ale zdecydowanie nie w takim stopniu, w jakim faworyzują go kursy bukmacherskie. Oznacza to, że nawet bez ciągotek patriotycznych kurs 3.68 na wiktorię Marcina Tybury uważam za godzien uwagi.

Jeśli tylko nasz zawodnik zdoła bronić się przed klinczersko-zapapśniczo-parterowymi zapędami, jak najbardziej może sprawić tutaj niespodziankę. W stójce bowiem powinien rozdawać karty. Mołdawianin dominował co prawda dotychczasowych rywali – prawie wszystkich – ale z tak mocnym i doświadczonym jak uniejowianin jeszcze nigdy w karierze się nie mierzył. Można śmiało uznać, że nie jest jeszcze w pełni sprawdzony.

Zwycięstwo Marcina Tybury – 3.68
Zwycięstwo Alexandra Romanova – 1.28

Inne ciekawe kursy

Costa vs. Rockhold – liczba rozpoczętych rund: mniej niż 2,5 – 1.55

Walka Aldo vs. Dvalishvili zakończy się na punkty lub techniczną decyzją – 1.55

Rutkowski vs. Vieira – liczba rozpoczętych rund: więcej niż 2,5 – 1.80

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button