Plebiscyt UFC 2013UFC

Plebiscyt Lowking.pl – Zawodnik Roku 2013

Cain Velasquez (13-1)

bestcain

Wiek

31

Rekord 2013

2-0

Rywale

Junior dos SantosUFC 166 – TKO (slam i uderzenie)
Antonio SilvaUFC 160 – TKO (uderzenia)

Dominator dywizji ciężkiej Cain Velasquez zaliczy 2013 rok do bardzo udanych – dwukrotnie obronił pas mistrzowski, zostawiając w pokonanym polu Antonio Silvę oraz Juniora dos Santosa. W obu potyczkach Velasquez zaprezentował się doskonale, udowadniając, że jest obecnie najlepszym zawodnikiem wagi ciężkiej na świecie. Oby jak najszybciej wykaraskał się z problemów zdrowotnych.

fot. Esther Lin / MMAFighting.com

Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13Następna strona

Powiązane artykuły

Komentarze: 51

 1. Spory dylemat…
  1. Vitor Belfort
  2. Uriah Faber
  3. Demetrious Johnson
  4. Travis Browne
  5. Robbie Lawler

  Podsumowując:
  – Belfort za pokonanie czołówki jego wagi i za styl jaki to zrobił
  – Faber – 4 walki, 4 solidnych rywali, 4 zwycięstwa nie pozostawiające żadnych wątpliwości, cóż więcej dodać?
  – Mighty Mouse – za ugruntowanie pozycji jako mistrz i trzy naprawdę świetne występy w obronie pasa
  – Travis Browne – za bycie underdogiem w walce z Koniem i Barnettem i rozjebanie ich w absolutnie zadziwiający sposób. No i za serce do walki, bo z Overeem go prawie rozjechał, ale Hapa wszystko przetrwał
  – Robbie Lawler – tak samo jak Browne, underdog w starciu z Rorym, a wygrał. Nikt rozsądny by go nie brał pod uwagę jeśli chodzi o walkę o pas, a tu taka niespodzianka. Świetny renesans kariery, prawie jak Belfort :)

  1. U mnie Jacare jest 5 razem z Johnsonem, ale z racji, że Johnson ma mocniejszy status (mistrza) to zdecydowałem, że on wskoczy. Swoją drogą ponownie ubolewam, że nie uwzględniliście zwycięstwa Jacare nad Hermanem ze stycznia.

   1. Tylko UFC braliśmy pod uwagę. Dla mnie największy uszczerbek to brak rewanżu Chandlera z Alvarezem. To była piękna batalia i dla mnie zdecydowanie najlepszy pojedynek, który mogliśmy zobaczyć pod szyldem innych organizacji.

Dodaj komentarz

Back to top button